{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Güvenli Alışveriş

2.000 TL üzeri Ücretsiz kargo!

Kadın Mayo

6 Ürün
  1. Varsayılan
  2. Artan Fiyat
  3. Azalan Fiyat
  4. Yeni Gelenler
Filtrele

Seçili Filtreler (1)

Temizle
Temizle
Daha fazla göster
6 Ürünü Listele
Kategorinin Öne Çıkanları
6 üründen ürün görüntüledin.

Kadın Mayo


Gerek kullanım kolaylığı gerekse farklı markalara ait birbirinden farklı model seçeneği ile kadın mayo çeşitleri, yüzme sporunun vazgeçilmez bir parçası konumundadır. Kadın mayo modelleri arasında tercih yaparken karşınıza beden, kumaş türü, bağlama şekli, renk gibi birçok kriter çıkar. Bu aşamada hızlı kuruyan, hafif yapılı, hareket genişliğini kısıtlamayan ve kolay kullanım imkanı sunan modelleri tercih etmek doğru bir tercih olur.

Farklı modellerin hizmete sunulması ile birlikte kadın mayo çeşitleri, sadece yüzme faaliyeti sırasında kullanım için değil; modern ve şık dokunuşları yakalamak isteyen kullanıcıların da tercihleri arasında yerini alır. Farklı aksesuarlar ile mayoları tamamlamak ve estetik bir görünüm elde etmek, geniş ürün yelpazesi ile oldukça kolaylaşmış durumdadır. Siz de zevk ve beklentileriniz doğrultusunda kendinize uygun ürünü sepetinize ekleyebilir, yüzerken üst düzey bir performans elde edebilirsiniz.


Farklı ve Şık Kadın Mayo Modelleri


Konu kadın mayo modelleri olduğunda, birçok seçenek arasından aranılan ürünü bulmak oldukça kolay ve zahmetsizdir. Yüzücü kadın mayo modelleri, yüksek hareket konforu ile yüzme esnasında yaşanabilecek aksaklıkların önüne geçilmesine yardımcı olur. Çapraz askı stili, bu modelde en sık karşılaşılan bağlama stilidir. Vücudu olduğu gibi, sıkı bir formda sararken estetik anlamda tatmin edici görüntüler oluşturmayı ihmal etmez.

Bunun yanı sıra spor görünümden biraz uzaklaşarak kadınsı bir bakış açısı yakalamayı arzu eden kullanıcılar, pareo ve şort gibi farklı tamamlayıcılarla oldukça şık kombinlenebilen modelleri de tercihleri arasında bulundurabilir. Özellikle spor ve şıklığı bir arada kombinlemek isteyen kullanıcılar aksesuarlarla kadın mayo modellerini hareketlendirebilir. Daha kapalı, özellikle yarım kollu seçeneklerle sunulan modelleri satın almak da mümkündür. Bu modeller, geniş omuz görüntüsünün yanı sıra fit bir duruş yakalamanıza da oldukça yardımcı olur. Vücudunuzu tanıyarak ihtiyacınıza yönelik kadın mayo araştırması gerçekleştirebilir, Barçın aracılığıyla satın alma işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.


Mayo Bakımında Nelere Dikkat Edilmelidir?


Kadın mayoların kullanımı kadar bakımı ve temizliği de oldukça önemlidir. Böylelikle yıpranma, aşınma, renklerde solma gibi problemlerin önüne geçebilir, uzun ömürlü bir kullanım elde edebilirsiniz. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken unsurlar aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Güneş koruyucu yağ ve kremler, mayo kumaşına zarar verir. Bunun için koruyucu özellikli ürünler mayoyu giymeden sürülmeli ve kuruması beklenmelidir.
  • Deniz içerisinde bulunan tuz ve havuz suyu içerisindeki klor, mayo kumaşında yıpratıcı ve renk soldurucu bir etkiye sahiptir. Bunu önlemek amacıyla kullanım sonrasında mayolar durulanmalı ve uygun şekilde kurutulmalıdır.
  • Yıkama işlemi çamaşır makinesinde değil, elde yapılmalıdır. Bu noktada ise deterjan yerine beyaz sabun tercih etmek, uzun süreli bir kullanım için oldukça önemlidir. Kurutma işlemi direkt güneş ışınlarına maruz bırakılmadan gerçekleştirilmelidir.
  • Kurutma esnasında mandal gibi sert darbe uygulayan gereçler kullanılmamalı, bunun yerine geniş ve uygun bir alana sererek kurutma adımı tamamlanmalıdır.
  • Parfüm, deodorant gibi kimyasal içerikli ürünler direkt mayo kumaşı üzerine uygulanmamalıdır. Bu tür uygulamalar, renk atmaları ve aşınma gibi sorunlarla karşılaşmanıza sebebiyet verebilir.
  • Islak mayolar, plastik poşetlerde muhafaza edilmemelidir. Bu hareket, poşetin yapısında bulunan kimyasalların mayoyla birleşmesine neden olurken kötü kokuların ortaya çıkmasına da zemin hazırlayabilir.

Her Bütçeye Uygun Kadın Mayo Fiyatları


Kullanıcıların beklentileri, ihtiyaç ve istekleri, tekstil sektöründe oluşan farklılıkların temel sebebi olarak bilinir. Bu farklılık; kullanılan kumaş türünden renk seçeneklerine, tasarım ve desen çeşitliliğinden kullanım şekline kadar birçok konuda kendisini gösterebilir. Oluşan çeşitlilik, sadece kullanım esnasında değil, satın alma esnasında da fiyat anlamında farklı bütçelere hitap edilerek beklentilerin karşılanmasına yardımcı olur.

Yüzme faaliyetleri sırasında temel ihtiyacınızı karşılayacak nispeten uygun fiyatlı mayo modellerine kolaylıkla ulaşılırken daha yüksek kalitede malzemelerden üretilmiş, marka bilinirliği nispeten daha yüksek olan modelleri satın almak da mümkündür. Özellikle hızlı kuruyan, kırışma oranı az, zamanla yıpranma payı düşük, renkleri kolay solmayan kumaşlar seçilerek üretilmiş mayolar, kadın mayo fiyatları arasında yüksek değerlere sahip olarak karşınıza çıkabilir. Bütçe ve beklentinize uygun ürünü birçok farklı seçenek arasından kolaylıkla inceleyebilir, tarzınıza uygun şık ve modern seçenekleri sepetinize ekleyerek Barçın’ın size sunduğu ayrıcalıklı dünyanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.


Birbirinden Farklı Kadın Mayo Markaları Sizlerle


Diğer tüm giyim kategorilerinde olduğu gibi mayo kategorisinde de birbirinden farklı kadın mayo markaları arasından araştırma yapmak, ürünleri incelemek ve satın almak mümkündür. Örneğin Adidas kadın mayo modelleri, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen marka ve modeller arasında sayılabilir, Gerek spor şıklığını beklentiye uygun olarak yansıtması, gerekse kullanılan kumaşın kalitesi nedeniyle yüksek talep görür.

Bunun yanı sıra yerli ve yabancı birçok mayo markası mevcuttur. Bütçeniz, tarzınız ve beklentiniz, bu seçim aşamasında sizi yönlendirecek önemli kriterlerdir. Bu noktada farklı plaj aksesuarları, şort ve giysi parçaları ile kolay kombinlenebilir olmasına da dikkat edebilir, plaj ve havuzlarda tüm gözlerin üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz vücut tipinize uygun olarak üretilmiş spesifik seçeneklerden de yararlanabilirsiniz. Örneğin kilo problemi yaşayan biriyseniz koyu renklere sahip yüzücü mayo modellerine yönelebilir, aksi durumda daha açık renkli modelleri de tercihleriniz arasına katabilirsiniz.

Spor antrenmanlarınızda rahat olmak için hareketlerinizi kısıtlamayacak bir yüzücü mayosu seçmeniz tavsiye edilir. Göğüs bölgesinde 360 derece destek sağlayan modelleri tercih edebilir, havuzda kullanmak için klora dirençli kumaşa sahip kadın mayolara yönelebilirsiniz. Vücudu doğru konumlayarak enerjinizi tasarruflu bir şekilde kullanmanızı sağlayan kadın yüzücü mayo çeşitleri spordan üstün bir performans elde etmenizi sağlar.

Karar verdiğiniz ürünleri, hızlı ve basit bir şekilde sepetinize ekleyebilir, Barçın’ın kullanıcılarına sunduğu güvenilir, online alışveriş imkanından yararlanma şansına sahip olabilirsiniz.

Tümünü göster
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "EKJ61", "name": "adidas 3\u002DStripes Mid Suit Kadın Mayo", "price": 1699, "brand": "adidas", "variant": "Mavi", "category": "Kadın/Giyim/Mayo", "dimension6": "1699", "dimension9":"Yüzme", "dimension10" : "IQ4001", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100815317", "dimension20": "36", "dimension30": "272620", "list": "kadin-mayo" }, { "id": "IJN39", "name": "adidas Clothing \u002D Padded 3\u002DStripes Swimsuit Kadın Mayo", "price": 1289.90, "brand": "adidas", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Giyim/Mayo", "dimension6": "1849", "dimension9":"Yüzme", "dimension10" : "IL7164", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimli" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100814199", "dimension20": "38", "dimension30": "272515", "list": "kadin-mayo" }, { "id": "EKJ61", "name": "adidas 3\u002DStripes Mid Suit Kadın Mayo", "price": 1189.90, "brand": "adidas", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Giyim/Mayo", "dimension6": "1699", "dimension9":"Yüzme", "dimension10" : "HR6480", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimli" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100809480", "dimension20": "40", "dimension30": "272519", "list": "kadin-mayo" }, { "id": "8-12199G720", "name": "Speedo Hyperboom Medalist Kadın Yüzücü Mayo", "price": 2699, "brand": "Speedo", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Giyim/Mayo", "dimension6": "2699", "dimension9":"Yüzme", "dimension10" : "8-12199G720", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100774927", "dimension20": "34", "dimension30": "221537", "list": "kadin-mayo" }, { "id": "8-13474B441", "name": "Speedo Medley Logo Kadın Yüzücü Mayo", "price": 1999, "brand": "Speedo", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Giyim/Mayo", "dimension6": "1999", "dimension9":"Yüzme", "dimension10" : "8-13474B441", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100774982", "dimension20": "38", "dimension30": "221555", "list": "kadin-mayo" }, { "id": "8-09713A034", "name": "Speedo Sculpture Contour Kadın Yüzücü Mayo", "price": 519.90, "brand": "Speedo", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Giyim/Mayo", "dimension6": "869.90", "dimension9":"Yüzme", "dimension10" : "8-09713A034", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimli" , "dimension13": "SS19", "dimension14": "100000522413", "dimension20": "40 Beden", "dimension30": "205333", "list": "kadin-mayo" } ] }
Giriş Kayıt ol
Kayıt Ol

Kayıt olmak için boşlukları doldurunuz.

Oturum açarak hesabımı Aydınlatma Metni kabul ediyorum. Oturum açarak hesabımı Kullanıcı Sözleşmesi kabul ediyorum.
Kayıt Ol
Sipariş Takip
Sipariş takibi için aşağıdaki bilgileri giriniz.
Sipariş Detayı