Speedo Boom Allover Muscleback Swimsuit Kadın Mayo

#8-10818B388

324.50 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

BEDEN: 32
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Speedo Boom Allover Muscleback Swimsuit Kadın Mayo

"Nasıl bir mayo almalıyım?", "Hangi mayo daha sağlıklı?", "İyi bir mayo nasıl olur?" gibi sorular her yaz kadınların kafasını meşgul eder. Mayo seçiminde öncelikle mayonun kullanım yeri, kullanım biçimi önemlidir. Yüzücüler için yüzme performansını kolaylaştırıcı tasarımı öne çıkarken, güneşlenmeye ağırlık verenler için tasarım daha belirleyici olabilir. Yüzücü mayolarının ünlü markası Speedo, yaz tatili yüzücülerine de spor olarak yüzme ile uğraşanlara da uygun mayolar üretir. Speedo mayoları hız ve işlevleri ile olduğu kadar şıklığı ve estetiği ile göz göz doldurur. Speedo Boom Allover Muscleback Swimsuit Kadın Mayo, yüzmeyi seven, sadece tatil aktivitesi değil bir spor olarak gören kadınlar için sportif ve şıklık arasında mükemmel bir denge kurar.

Muscleback ile Hareket Özgürlüğü

Speedo Boom Allover Muscleback Swimsuit Kadın Mayo, Muscleback özelliği taşıyan tasarımı sayesinde yüzücülere tam bir hareket özgürlüğü sağlar. Ayrıca Speedo Boom Allover Muscleback Swimsuit sporcuların, yüzme eğitimi alanların ve uzun süre yüzmeyi sevenlerin daha yüksek bir performans göstermelerine yardım eder. Speedo Boom Allover Muscleback Swimsuit kumaşının dört yönlü streç özelliği sayesinde yüzücünün hareketini kısıtlamaz ve serbest hareket ile yüzmekten daha yoğun zevk almasını sağlar.

Klora Dayanıklı Özel Kumaş

Yüzücü eğitimleri ve yüzme sporunu havuzda gerçekleştirenler için büyük dert olan klorlu su, Speedo Boom Allover Muscleback Swimsuit Kadın Mayo ile mesele olmaktan çıkar. Speedo'nun özel olarak geliştirdiği Endurance10® kumaşı, sahip olduğu klora karşı dayanıklıdır. Endurance10® kumaşı Speedo Boom Allover Muscleback Swimsuit mayonun şeklini korur ve uzun süreli kullanım olanağı sağlar.

Çabuk Kuruma, Kolay Güneşlenme

Klasik mayo kumaşlarına göre çok daha hızlı kuruma özelliği bulunan Speedo Boom Allover Muscleback Swimsuit Kadın Mayo, güneş ışınlarına daha dayanıklı yapısı ile daha rahat bir kullanım sağlar. Yüzme aktiviteleri sonrası hızla kuruması sağlığınızı korumaya yardım ederken, güneşe daha dayanıklı kumaşı sayesinde gönül rahatlığı ile uzun süre güneşlenme imkanı da verir. Speedo Boom Allover Muscleback Swimsuit, özel kumaşıyla uzun süreli kullanımlarda aşınma ya da deforme olma gibi yıpratıcı etkileri de devre dışı bırakır.

Speedo Boom Allover Muscleback Özellikleri

  • Muscleback tasarımı esneklik ve hareket özgürlüğü sunar, tüm yüzme eğitimleri için idealdir.
  • Klor dayanımlı ve daha uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmış Endurance10® kumaş.
  • Astarı tamamen kontrast yapıdadır ve kullanım rahatlığı sunar.
  • Yüzmenizi kısıtlamayan, rahat ettiren 4 yönlü streç kumaşıyla performansınızı artırır.
  • Dayanıklı ve Çabuk Kuruyan - Geleneksel yüzücü kumaşlardan daha yumuşak ve güneşe daha dayanıklıdır.
  • Klasik kumaşlara oranla daha hızlı kurur.

Uygun Fiyat, Yüksek Performans

Speedo Boom Allover Muscleback Swimsuit Kadın Mayo kumaş yapısından özel tasarımına tüm yönleriyle ideal bir sporcu kadın mayosu seçeneği sunar. Yüzücü mayoları ile bilinen Speedo'nun yüksek kalitedeki ürünleri ile uygun fiyat koşulları arasında mükemmel bir denge kuran Speedo Boom Allover Muscleback Swimsuit Kadın Mayo fiyatları, online spor mağazası Barcin.com’un cazip ödeme koşulları ile çok daha uygun hale gelebilir. Speedo Boom Allover Muscleback Swimsuit Kadın Mayo kredi kartına taksit ve kapıda ödeme gibi seçeneklerle Barcin.com güvencesiyle satın alınabilir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.