Speedo Boom Allover Splashback Jf Co Kız Çocuk Yüzücü Mayo

#8-10843B352

241.50 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN: 24
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Speedo Boom Allover Splashback Jf Co Kız Çocuk Yüzücü Mayo

Yaz aylarında popülerliği doğal olarak artan ve çeşitlenen mayolardan en uygun olanı seçmek hem keyifli hem de zordur. Çünkü hem vücuda yakışan hem de gereksinimleri karşılayan doğru ürünü bulmak istersiniz. Söz konusu çocuklar olunca dikkat ve seçicilik iki misli artar. Çünkü çocuğunuzun sağlığı ve konforu önceliklerinizin başında gelir. Çocukların derisi yetişkinlere oranla çok daha incedir ve çocuklar güneşten yetişkinlere kıyasla çok daha fazla etkilenirler. Bu sebeple çocuklara alınan mayoların kumaşı, güneşi itebilme özelliğine sahip olmalıdır. Diğer taraftan sık kullanım, deniz ve havuz, çocuk mayosuna büyük zarar verir. Zamanla mayo kumaşı esner ve vücuda tam oturmadığı için oturmadığı bölgelerden güneş alarak çocuğun cildine zarar verir. Çocuk cildi yetişkinlere oranla daha hassas olduğu için bu zarar çok kısa sürede kendisini belli eder. Ayrıca çok uygun fiyatlı olduğu düşünülerek alınan düşük kaliteli çocuk mayolarının tekstil içeriğinde kullanılan kimyasal maddeler çocuğun cildine büyük zararlar verir. Bu ürünler deniz, güneş ve havuzda çok daha çabuk bozulmaya uğrarlar. Tüm bu nedenlerden dolayı, yüzme branşında uzmanlaşmış güvenilir bir markanın koruyuculuğu yüksek ve konfor sunan ürünlerini tercih etmek gerekir.

Stil Sahibi Özellikler

Speedo Boom Allover Splashback Jf Co Kız Çocuk Yüzücü Mayo, çocuk mayosunda aradığınız tüm kritik özellikleri taşır. Çocuğunuzun güneşin zararlı ışınlarına karşı korunması için özel tasarlanmış kumaşıyla, benzer görünen çocuk yüzücü mayolarına kıyasla 10 kat daha dayanıklıdır. Kumaş, kullanım boyunca şeklini korurken güneşe, tuzlu suya, klorlu suya maruz kaldığında solmaya diğer yüzme malzemelerinden daha uzun süre dayanır. Havalandırma delikleri, hava akışını ideal seviyede tutar. Ürün ayrıca, özel teknolojik tekstili sayesinde kolay kuruma özelliğine sahiptir. Haftada birkaç kez yüzme antrenmanı yapan küçük yüzücüler ve disiplinli bir yüzme alışkanlığı edinmekte olan kız çocukları için idealdir. Ürünün dikkat çekici ve hoş stili daha uzun mesafeler boyunca yüzmeye teşvik eder. Diğer taraftan yüzme sırasında ve sonrasında mayonun durumunun düşünmeniz gerekmez ve onu birkaç ayda bir değiştirmek zorunda kalmazsınız. Bu çok yönlü avantaj sağlayan mayo sayesinde yüzme dersleri, yarışlar ve aktif plaj tatilleri enerjik kız çocukları için oldukça keyifli geçer.

İki Güçlü Teknoloji İle Üstün Koruma

Speedo Boom Allover Splashback Jf Co Kız Çocuk Yüzücü Mayo, Özel Endurance®10 teknolojisi sayesinde formunu daha uzun süre yeni gibi korur, bedenin şekliyle uyumlu kalır. Standart elastan yüzücü mayosu kumaşlarına göre çok daha yüksek bir klor direncine sahiptir. Ürün ayrıca oldukça hızlı kurur, yumuşaktır ve güneşin UVA ve UVB ışınlarına karşı etkili şekilde korur. Destekleyici ve bedene tam uyumlu mayo yapısının korunması, ürünün uzun süreli kullanımı için çok önemlidir. Çabuk kuruyan, saran, rahat ve yumuşak dokulu ürün, kızlarınızın mayoları daha uzun süre yeni gibi kullanabilmesini sağlar. Çok yönlü esneyebilen kumaşı sayesinde daha yüksek rahatlık, motivasyon, ve hareket özgürlüğü sunar. Üstün tekstil teknolojilerden Creora® Highclo ™ ile güçlendirilmiş olan bu özel mayo, klor direncine sahiptir. Bu teknoloji, dâhil olduğu üründe klora bağlı yıpranmaları en aza indirir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.