{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Güvenli Alışveriş

2.000 TL üzeri Ücretsiz kargo!

Eldiven

19 Ürün
 1. Varsayılan
 2. Artan Fiyat
 3. Azalan Fiyat
 4. Yeni Gelenler
Filtrele

Seçili Filtreler (0)

Temizle
Daha fazla göster
19 Ürünü Listele
19 üründen ürün görüntüledin.

Sportif aktivitelerde yaralanmalara karşı koruma sağlamak ve başarıya giden yolda ilerlemenizi sağlamak için yüksek kaliteli ekipmanlara ihtiyacınız vardır. Kaliteli bir eldiven, hem yaralanmaya karşı koruma hem de ellerinize sağladığı ekstra destek ile performansınız için önemli bir fark yaratabilir. Ringe girmeden veya spor salonunda ağırlık kaldırmaya başlamadan önce ellerinizi yaralanmalardan korumak ve gücünüzü arttırmak için doğru eldivenleri kullanmanız gerekir. Adidas kaleci eldiveni ya da fitness eldiveni gibi aktiviteye göre seçim yaparak kaliteli tasarım, yüksek konfor ve uzun süreli kullanım gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz. Sportif giyim stilinizi tamamlayacak beyaz ve siyah eldiven çeşitlerinin yanı sıra özel desenler, geometrik çizgiler ve neon renkli eldiven modellerini tercih edebilirsiniz.


Eldiven Modelleri Nelerdir?


Aktivite türüne bağlı olarak eldivenler farklı malzeme ve tasarımlarla üretilir. Fitness ve halter gibi erkek eldiven modelleri, sürtünme sonucunda meydana gelebilecek şikayetleri azaltmaya odaklanırken futbol eldiveni gibi daha teknik eldiven modelleri ise tutuş performansını artıracak şekilde tasarlanır. Fitness eldiven modelleri halter, CrossFit ve ilgili faaliyetlerde egzersiz ekipmanlarının tekrar tekrar tutulması ve kavranmasından kaynaklanabilecek kabarcık ve nasırları önlemek için özel detaylara sahiptir.

Eldivenlerin çoğu, avuç içi için bilek koruması ve dolgulu tasarım gibi ortak özelliklerle gelir. Ağırlık kaldırırken kullanmak için eldiven arıyorsanız özellikle halter için tasarlanmış eldiven modellerini tercih edebilirsiniz. Halter eldivenleri genellikle ince ve dolguludur. Bu modellerde ayrıca parmaksız eldiven tasarımı yaygındır. İdeal bir halter eldiveni yeterli kavrama ve yastıklama ile dayanıklı ve konforlu kullanıma sahiptir. Genellikle file kumaşla elde edilen nefes alabilen tasarım terlemeye bağlı oluşabilecek rahatsızlığı önler. Boks eldivenleri torba ve ped gibi boks ekipmanlarının yanı sıra rakibe yumruk atarken ellerinizi korumak için tasarlanır. Maksimum rahatlık için önceden belirlenmiş bir forma sahip olan bu eldivenlerin yumuşak dolgusu, dövüş sırasında partnerinizi korumaya yardımcı olur.

Futbol eldiven ve erkek aksesuar çeşitleri, ellerinizi koruyarak ve topu kontrol etmeniz için ekstra tutuş sağlayarak sahadaki performansınızı artırır. Sahadaki ihtiyaçlarınıza bağlı olarak eldivenleriniz ağırlık, esneklik ve uyum gibi diğer değişkenlerin yanı sıra daha fazla koruma veya daha fazla kavrama sunar. Farklı markalar, top üzerinde ekstra tutuş ve kontrol sağlamak için farklı avuç içi tutuşu türleri ve stilleri tasarlar. Güçlü ve şık hatlara sahip modeller, beyaz eldiven gibi klasik renklerin yanı sıra parlak mor, turuncu ve mavi gibi neon renklerle satışa sunulur.


Fitness Eldiveni Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?


Eldiven seçiminde tutuş, dayanıklılık ve malzeme gibi temel özellikleri göz önünde bulundurarak elleriniz için en uygun eldiveni kolayca seçebilirsiniz. Fitness eldiven modellerinde tutuş, ağırlık kaldırırken veya barfiks barını tutarken güvenlik sağlamak için çok önemlidir. Bu nedenle dayanıklılık ve kavrama gibi faktörleri göz önünde bulundurmalısınız. Eldivenler antrenman sırasında oluşan teri emmeye eğilimli olduğundan, yıkanabilir modelleri tercih ederek uzun süreli hijyenik kullanım elde edebilirsiniz. Spor eldiven modelleri uzun süreli ve tekrarlanan kullanım için tasarlanır. Bu nedenle çoğu ürün naylon, deri ve neopren gibi dayanıklı kumaşlardan yapılır. Fitness, egzersiz ve ağırlık kaldırma için deri eldiven en dayanıklı ve konforlu modellerden biridir. Diğer önemli eldiven özellikleri arasında neopren streç kumaş ve nefes alabilirlik için amara astar bulunur. Sert eldivenler en çok ağır halter çalışmaları için uygundur. Daha yumuşak çeşitlere göre bu modeller daha dayanıklıdır. Naylon eldivenler en fazla esnekliği ancak en az korumayı sunarak hafif aktiviteler için idealdir. File ya da ağ, yüksek derecede nefes alabilirlik ve esneklik sunan başka bir kumaştır. Deri eldivenler daha az esnek olma eğilimindedir ancak daha fazla destek sağlar. Neopren eldivenler çok esnektir ve ellerdeki nemi uzaklaştırarak tüm antrenmanınız için harika bir deneyim sağlar.

Yaptığınız aktiviteye göre esneklik ve destek arasında bir denge sağlayarak tam, yarım ya da kesik eldiven modelleri arasından elleriniz için en iyi eldiveni seçebilirsiniz. Yastıklama ve destek sunan fitness kadın eldiven modelleri ile uzun ve yoğun egzersizleri daha keyifli hale getirebilirsiniz. Ayarlanabilir bilek kayışlarına sahip eldivenler, bilekleri zayıf veya ağrılı kişiler için idealdir ve eklenen destek zamanla gücün artmasına yardımcı olur. Yastıklı eldiven modelleri genellikle avuçlarınızdaki ağırlık hissini en aza indirmek için jel yastıklama ve güçlendirilmiş dikişlere sahiptir.


Futbol Eldiveni Nasıl Olmalı?


 • En iyi futbol eldiveni markalarının profesyonel eldivenlerinde aşağıdaki özelliklerin çoğu bulunur.
 • Modern futbol eldivenleri, hava akışını iyileştirmek, sıcak havayı boşaltmak ve elleri serin, kuru ve rahat tutmak için özel detaylarla tasarlanır.
 • Yüksek performans için sırtı havalandırılmış ve parmaklar arasında veya parmak eklemlerinin çevresinde file tasarımı olan modelleri tercih edebilirsiniz.
 • Arka el ve avuç içinde bulunan hafif, esnek köpük dolgu eli korumak için darbelerin yumuşatılmasına yardımcı olur.
 • En yeni modeller siyah eldiven gibi popüler renklerin yanı sıra göz alıcı stil ve renklerde gelir.
 • Kaliteli futbol eldivenleri, her türlü hava koşulunda yüksek performans sergileyebilmeniz için birinci sınıf malzemelerden üretilir.
 • Ekstra dikişlerle güçlendirilmiş ya da tamamen dikişsiz olarak üretilen modeller eldivenlerin her mevsimde kullanılabilmesini sağlar.
 • Esnek sentetik malzeme eldivenin elinize uyumunu artırır. Sert hava koşullarına maruz kaldığında daha fazla dayanıklılık sağlamaya yardımcı olur.


Parmaklı ve Parmaksız Eldiven Ölçüsü Nasıl Alınır?


 • Hangi spor türü için olursa olsun, iyi bir eldiven ellerinize sıkıca oturur ve kayma yapmaz.
 • Çok büyük eldivenler, kabarcıklara ve nasırlara yol açabilecek sürtünmeye neden olur.
 • Markaların beden seçenekleri uzunluk ya da çevre ölçümü yöntemlerinden hangisini uyguladıklarına göre değişiklik gösterir.
 • Uzunluk ölçüsü almak için bir mezura ile baskın elinizdeki avcunuzun altından orta parmağınızın ucuna kadar ölçüm yapın.
 • Çevre ölçümü almak için avcunuzun en üstünden, baskın elinizin etrafındaki tüm parmak eklemlerinin hemen altından itibaren ölçüm yapın.
 • Boks eldivenlerinde doğru beden ölçüsünü belirlemek için, baş parmağınız hariç parmaklarınızın en alt eklemleri arasındaki mesafeyi ölçün.
 • Fitness eldivenleri için avuç içinin üst kısmındaki mesafeyi parmaklarınızı dışarıya doğru açarak ölçün.
 • Mümkün olan en iyi uyuma sahip eldiveni seçmek için ölçüm numaralarınızı alın ve bunları markaların beden tabloları ile karşılaştırın.

Hangi spor türüyle ilgileniyor olursanız olun, tasarımı ve ekstra özellikleri ile ellerinize tam uyum sağlayan bir çift eldiven performansınız için önemli bir fark yaratabilir. Tam boy eldivenlerden yarım eldiven modellerine, deri ürünlerden teknik kumaş seçeneklerine kadar en iyi eldivenlere indirimli eldiven fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Yüzlerce ürün seçeneği arasından favori modelinizi hemen bulabilir, barcin.com ayrıcalıklarıyla eldiveninizi şimdi satın alabilirsiniz.

Tümünü göster
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "N.LG.C4.945", "name": "Nike Extreme Fitness Unisex Eldiven", "price": 999.90, "brand": "Nike", "variant": "Siyah", "category": "Unisex/Spor malzemeleri/Body eldi̇veni̇", "dimension6": "999.90", "dimension9":"Egzersiz / Fitness", "dimension10" : "N.LG.C4.945.XL", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100541317", "dimension20": "XL", "dimension30": "103284", "list": "eldiven" }, { "id": "N.LG.C5.057", "name": "Nike Essential Fitness Unisex Eldiven", "price": 799.90, "brand": "Nike", "variant": "Gri", "category": "Unisex/Spor malzemeleri/Body eldi̇veni̇", "dimension6": "799.90", "dimension9":"Egzersiz / Fitness", "dimension10" : "N.LG.C5.057.XL", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100573007", "dimension20": "XL", "dimension30": "98809", "list": "eldiven" }, { "id": "N.LG.C4.945", "name": "Nike Extreme Fitness Unisex Eldiven", "price": 999.90, "brand": "Nike", "variant": "Siyah", "category": "Unisex/Spor malzemeleri/Body eldi̇veni̇", "dimension6": "999.90", "dimension9":"Egzersiz / Fitness", "dimension10" : "N.LG.C4.945.LG", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100646869", "dimension20": "L", "dimension30": "103286", "list": "eldiven" }, { "id": "N.LG.D2.010", "name": "Nike Gym Elemental Fitness Kadın Eldiven", "price": 799.90, "brand": "Nike", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Spor malzemeleri/Body eldi̇veni̇", "dimension6": "799.90", "dimension9":"Egzersiz / Fitness", "dimension10" : "N.LG.D2.010.MD", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100512852", "dimension20": "M", "dimension30": "98808", "list": "eldiven" }, { "id": "N.LG.C5.057", "name": "Nike Essential Fitness Unisex Eldiven", "price": 799.90, "brand": "Nike", "variant": "Gri", "category": "Unisex/Spor malzemeleri/Body eldi̇veni̇", "dimension6": "799.90", "dimension9":"Egzersiz / Fitness", "dimension10" : "N.LG.C5.057.LG", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100529481", "dimension20": "L", "dimension30": "47694", "list": "eldiven" }, { "id": "NIKN.000.2557", "name": "Nike Gym Essential Fitness Kadın Eldiven", "price": 799.90, "brand": "Nike", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Spor malzemeleri/Body eldi̇veni̇", "dimension6": "799.90", "dimension9":"Egzersiz / Fitness", "dimension10" : "N.000.2557.010.MD", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100622413", "dimension20": "M", "dimension30": "227769", "list": "eldiven" }, { "id": "N.LG.C4.945", "name": "Nike Extreme Fitness Unisex Eldiven", "price": 999.90, "brand": "Nike", "variant": "Siyah", "category": "Unisex/Spor malzemeleri/Body eldi̇veni̇", "dimension6": "999.90", "dimension9":"Egzersiz / Fitness", "dimension10" : "N.LG.C4.945.SL", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100739258", "dimension20": "S", "dimension30": "255614", "list": "eldiven" }, { "id": "N.LG.D2.010", "name": "Nike Gym Elemental Fitness Kadın Eldiven", "price": 799.90, "brand": "Nike", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Spor malzemeleri/Body eldi̇veni̇", "dimension6": "799.90", "dimension9":"Egzersiz / Fitness", "dimension10" : "N.LG.D2.010.SL", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100529453", "dimension20": "S", "dimension30": "87180", "list": "eldiven" }, { "id": "N.LG.C2.017", "name": "Nike Ultimate Fitness Erkek Eldiveni", "price": 1199.90, "brand": "Nike", "variant": "Siyah", "category": "Erkek/Spor malzemeleri/Body eldi̇veni̇", "dimension6": "1199.90", "dimension9":"Spor Malzemeleri", "dimension10" : "N.LG.C2.017.XL", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100629656", "dimension20": "XL", "dimension30": "91236", "list": "eldiven" }, { "id": "N.LG.C4.945", "name": "Nike Extreme Fitness Unisex Eldiven", "price": 999.90, "brand": "Nike", "variant": "Siyah", "category": "Unisex/Spor malzemeleri/Body eldi̇veni̇", "dimension6": "999.90", "dimension9":"Egzersiz / Fitness", "dimension10" : "N.LG.C4.945.MD", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100541316", "dimension20": "MD", "dimension30": "103285", "list": "eldiven" }, { "id": "N.100.0665.010", "name": "Nike Sportswear Swoosh Knit 2.0 Unisex Eldiven", "price": 499.90, "brand": "Nike", "variant": "Siyah", "category": "Unisex/Spor malzemeleri/Eldiven", "dimension6": "499.90", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "N.100.0665.010.LX", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100739259", "dimension20": "L-XL", "dimension30": "230907", "list": "eldiven" }, { "id": "NIKN.000.2557", "name": "Nike Gym Essential Fitness Kadın Eldiven", "price": 799.90, "brand": "Nike", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Spor malzemeleri/Body eldi̇veni̇", "dimension6": "799.90", "dimension9":"Egzersiz / Fitness", "dimension10" : "N.000.2557.010.SL", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100622414", "dimension20": "S", "dimension30": "255666", "list": "eldiven" }, { "id": "NIKN.000.2778", "name": "Nike Gym Ultimate Fitness Training Kadın Eldiven", "price": 1049.90, "brand": "Nike", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Spor malzemeleri/Body eldi̇veni̇", "dimension6": "1049.90", "dimension9":"Egzersiz / Fitness", "dimension10" : "N.000.2778.010.LG", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "SS23", "dimension14": "200100776327", "dimension20": "STANDART", "dimension30": "228159", "list": "eldiven" }, { "id": "NIKN.000.2778", "name": "Nike Gym Ultimate Fitness Training Kadın Eldiven", "price": 1049.90, "brand": "Nike", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Spor malzemeleri/Body eldi̇veni̇", "dimension6": "1049.90", "dimension9":"Egzersiz / Fitness", "dimension10" : "N.000.2778.010.MD", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100758841", "dimension20": "M", "dimension30": "243711", "list": "eldiven" }, { "id": "NIKN.000.2778", "name": "Nike Gym Ultimate Fitness Training Kadın Eldiven", "price": 1049.90, "brand": "Nike", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Spor malzemeleri/Body eldi̇veni̇", "dimension6": "1049.90", "dimension9":"Egzersiz / Fitness", "dimension10" : "N.000.2778.010.SL", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100758842", "dimension20": "S", "dimension30": "255606", "list": "eldiven" }, { "id": "N.LG.C6.010", "name": "Nike Gym Premium Fitness Training Unisex Eldiven", "price": 1199.90, "brand": "Nike", "variant": "Siyah", "category": "Unisex/Spor malzemeleri/Body eldi̇veni̇", "dimension6": "1199.90", "dimension9":"Egzersiz / Fitness", "dimension10" : "N.LG.C6.010.SL", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100705593", "dimension20": "S", "dimension30": "227801", "list": "eldiven" }, { "id": "N.000.2556.091", "name": "Nike Gym Elemental Printed Fitness Training Kadın Eldiveni", "price": 899.90, "brand": "Nike", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Spor malzemeleri/Body eldi̇veni̇", "dimension6": "899.90", "dimension9":"Spor Malzemeleri", "dimension10" : "N.000.2556.091.SL", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100679573", "dimension20": "S", "dimension30": "141512", "list": "eldiven" }, { "id": "NIKN.100.4361", "name": "Nike Club Fleece Long Training Kadın Eldiven", "price": 1199.90, "brand": "Nike", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Aksesuar/Eldiven", "dimension6": "1199.90", "dimension9":"Egzersiz / Fitness", "dimension10" : "N.100.4361.010.SL", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100758843", "dimension20": "S", "dimension30": "255609", "list": "eldiven" }, { "id": "N.LG.C6.010", "name": "Nike Gym Premium Fitness Training Unisex Eldiven", "price": 1199.90, "brand": "Nike", "variant": "Siyah", "category": "Unisex/Spor malzemeleri/Body eldi̇veni̇", "dimension6": "1199.90", "dimension9":"Egzersiz / Fitness", "dimension10" : "N.LG.C6.010.MD", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100705592", "dimension20": "M", "dimension30": "227800", "list": "eldiven" } ] }
Giriş Kayıt ol
Kayıt Ol

Kayıt olmak için boşlukları doldurunuz.

Oturum açarak hesabımı Aydınlatma Metni kabul ediyorum. Oturum açarak hesabımı Kullanıcı Sözleşmesi kabul ediyorum.
Kayıt Ol
Sipariş Takip
Sipariş takibi için aşağıdaki bilgileri giriniz.
Sipariş Detayı