{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Koşu Ayakkabı

0 Sonuç
  1. Varsayılan
  2. Artan Fiyat
  3. Azalan Fiyat
  4. Yeni Gelenler
Filtreler
0 Sonuç
Seçili Filtreler
Seçili Filtreler
Filtreyi Uygula
Filtreyi Temizle
Filtreyi Uygula
Filtreyi Temizle

Aradığınız sonuç bulunamadı

Ana Sayfa
0 Üründen Ürünü görüntüledin.

Daha önce hiç spor yapmadıysanız ve ilk defa koşuya çıkacaksanız hem sizin hem de ayak sağlığınız açısından giydiğiniz ayakkabının koşuya ve ayağınıza uygun olduğundan emin olmanız gerekiyor. Sakatlanmanın önüne geçebilmeniz ve spor hayatınızı uzun yıllar devam ettirebilmeniz için koşu ayakkabısının formu büyük önem taşıyor. Doğru koşu ayakkabısını seçebilmek için iyi araştırmanız ve sadece koşu için tasarlanmış formdaki ayakkabıları seçmeniz gerekiyor. Koşu anında ayağınız yere bastığı zaman uygulanan darbenin yarattığı şiddet, sizin ağırlığınızın ortalama iki buçuk katı kadardır. Özel olarak üretilen koşu ayakkabısı, ayağınızın yere basarken oluşturduğu darbeyi kaldıracak şekilde tasarlanmıştır. Kendinize bir koşu ayakkabısı satın almadan önce üründen ne beklediğinizi bilmeniz gerekiyor.


Doğru Koşu Ayakkabısı Seçimi Nasıl Olmalı?


Ayaklarınızı koşu ayakkabılarınızın içerisinde görmeseniz de ayaklar koşu anında terliyor ve bu terleme size zarar veriyor. Uzun süre boyunca terleyen ayaklarınız, koşmaya devam ettikçe koşu ayakkabısının üst kısmına sürtünmeye başlıyor. Bu durum koşu yaparken sizi rahatsız edebiliyor. Koşu için ayakkabı seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı önemli unsurlar bulunuyor.

  • Hava alabilen malzemelerden yapılmış koşu ayakkabısı seçmeniz oldukça önem taşıyor. Böylece ayaklarınızın terlemesini veya üşümesini hava koşullarına göre dengeleyebilirsiniz.
  • Koşmanın vücudunuz üzerinde yarattığı olumlu etkilerin yanı sıra koşmaya yeni başladığınız için kaslarınızda ağrılar hissedebilirsiniz. Koşmanın sizde yaratacağı bu türdeki yan etkileri en aza indirebilmek için iyi yastıklama özelliğine sahip koşu ayakkabılarından yana tercihinizi kullanabilirsiniz.
  • Koşmak, ayaklarınızda bir esnemeye yol açabiliyor. Ayakkabının, siz koşarken ayaklarınıza uyum sağlayabilecek kadar esnek ve bir o kadar da koşudaki hareketlerinizi vurgulayacak kadar performanslı olması, doğru bir koşu ayakkabısı olduğu anlamına geliyor.
  • Ayakkabınız konforlu, hafif, esnek ve nefes alabilen bir ayakkabı ise korkmadan dilediğiniz koşuya çıkabilirsiniz.

Puma, Nike ve Reebok’tan Koşu Ayakkabısı Tavsiyeleri


Koşu ayakkabıları profesyonel markalar tarafından piyasaya sürülmeden önce mutlaka laboratuvarda ve yolda test ediliyor. Markaların uyguladığı bu sistem içerisinden sağ çıkan koşu ayakkabıları satış için raflarda yerini alıyor. Markalar her türlü bedene, kiloya, koşulacak olan zemine göre farklı koşu ayakkabısı üretimi yapıyor.

Koşmaya can atan sporcular için Reebok koşu ayakkabısı Liquifect 180 2.0 modeli, tüm koşu anlarına hız katıyor. Erkek koşucular için özel olarak tasarlanan koşu ayakkabısı, topuk kısmında destek sunarken her adım attığınız zaman itiş gücünü hissedeceğiniz bir yastıklama formunda üretiliyor. Dokulu ve kauçuk alt zemini ile kaygan alanlarda bile rahatlıkla koşma imkanı sağlıyor. Elbette ki yumuşak ve nefes alabilen yapıda üretilen Reebok Liquifect 180 2.0 modeli, ideal bir dengede, ayağınıza sürekli bir konfor sunuyor.

Puma markasının üretmiş olduğu koşu ayakkabısı modellerinde ister koşu yolculuğunuza arkadaş arayabilir, isterseniz de sadece salon sporu yapmayı hedefleyebilirsiniz. Her iki durumda da Puma koşu ayakkabısı hız ve performans için yaratılıyor. Puma marka AR-GE uzmanları, koşu teknolojisinde kullandıkları birçok özelliği diğer tüm Puma ayakkabılarında da uyguluyor. Son derece kaliteli, performansa ve rahatlığa dayalı kumaşlar kullanan Puma markası, benzersiz yastıklama tabanları ile koşu ayakkabısını kullanan herkesin, her adım attığında performansını hissetmesini sağlıyor.

Nike markası uzmanları, koşu ayakkabılarında Flyknit ismi verilen bir üst yapı kullanıyor. Ayakkabıyı diktikleri ince ipliğin ayakkabının bazı bölgelerinde sıkı, bazı bölgelerinde ise gevşek bir şekilde olduğunu gözlemleyebiliyorsunuz. Gevşek dokuma Nike koşu ayakkabısı ile koşarken ayağınızın esnemesini sağlayarak ayağınızın içeride rahat etmesine izin veriyor. Sıkı şekilde dokunan bölgeler ise ayağınıza yüksek derecede destek sağlayarak koşu esnasında bedeninizi ileriye doğru atmaya yardımcı oluyor. En iyi performans sağlayan koşu ayakkabıları arasında Nike Pegasus Trail 2 GORE-TEX erkek koşu ayakkabısı yer alıyor. Bu ayakkabı modeli, her türlü zeminde ve doğanın her koşulunda rahatlıkla koşabilmenize ve tırmanabilmenize olanak sağlıyor. Nike markası, su geçirmeyen özelliği ve sıcak havaya uyumlu olan yapısı sayesinde her mevsim yüksek performans ile kullanabileceğiniz bir koşu ayakkabısını piyasada bulabilmenize olanak tanıyor.


Günlük Koşu Ayakkabılarında İddialı Marka: Adidas


Günlük koşu ayakkabıları ile kullanıcılarını mutlu eden Adidas, kadın koşu ayakkabısı kategorisinde Adidas, Response SR modelini piyasada alıcılarına sunuyor. Bu ayakkabı, koşu yaparken en iyi performansınızı sergileyebilmenize imkan tanıyor. Destekleyici, yastıklama yapısı ile koşmaktan yorulmayan koşucular için tasarlanan Adidas koşu ayakkabısı, koşu antrenmanı sırasında kilometrelerce koşabilecek gücü size sağlıyor. Oldukça hafif olan koşu ayakkabısı, rahatlığı ve çok yönlülüğü ile kadın sporcular tarafından ilgiyi üzerine topluyor.

Nefes alabilen formülü, anatomik yapısı ile dayanıklılığı ön planda tutuyor. Adidas Response Sr, kauçuk dış tabanı ile azalan ve artan desteği sayesinde koşarken sizi dengeleyerek yolda sağlam tutuş sağlıyor. Çocuk koşu ayakkabısı modellerinde de Adidas Run Falcon serisi ön plana çıkıyor. Bu model, hem günlük kullanım hem de spor yapmak için çocuğunuzun en iyi seçeneklerinden biri olarak piyasada yerini alıyor. Çok yönlü olan bu ayakkabı dayanıklı bir filesi ve orta kısımdaki kafes yapısı ile çocuğunuza spor yaparken denge sağlar. Hafifi yapısı, bağcıklı tasarımı ve kauçuk tabanı ile hem gözünüze hem de amacına hizmet eden bir çocuk koşu ayakkabısıdır.


Koşu Ayakkabılarında Fırsat Dönemi


Her egzersiz için farklı ayakkabılar olduğu gibi, koşu için de özel olarak tasarlanmış koşu ayakkabısı modellerinden kendinize bir çift satın almanız gerekiyor. Koşu ayakkabılarının, tıpkı diğer tüm giysi ve ayakkabılar gibi trend ürünleri ve en teknolojik özelliklerle üretilmiş modelleri bulunuyor. Sizin için hangi koşu ayakkabısının uygun olduğunu öğrenmek için hemen barcin.com adresine girerek sizin için en iyi modeli satın alabilirsiniz. Barcin.com, koşu ayakkabısı fiyatları ve indirim fırsatları ile sizin için avantajlı alışveriş fırsatı sunuyor.

Daha fazla göster
{ "type": "productListViewed", "payload": [ ] }
Giriş Kayıt ol
Kayıt Ol

Kayıt olmak için boşlukları doldurunuz.

Oturum açarak hesabımı Aydınlatma Metni kabul ediyorum. Oturum açarak hesabımı Kullanıcı Sözleşmesi kabul ediyorum.
Kayıt Ol
Sipariş Takip
Sipariş takibi için aşağıdaki bilgileri giriniz.
Sipariş Detayı