{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Güvenli Alışveriş

2.000 TL üzeri Ücretsiz kargo!

Tennis

6 Ürün
 1. Varsayılan
 2. Artan Fiyat
 3. Azalan Fiyat
 4. Yeni Gelenler
Filtrele

Seçili Filtreler (0)

Temizle
Daha fazla göster
6 Ürünü Listele
6 üründen ürün görüntüledin.

Tenis oynamak için ihtiyacınız olan bazı malzeme ve kıyafetler var. İhtiyaç listesinin başında raket, tenis topu, ayakkabı ve kurallara uygun kıyafetler gibi spor için zorunlu ekipman ve ürünler yer alıyor. Son derece teknik tasarımlardan oluşan kıyafetler, ayakkabılar ve diğer tüm ekipmanlar, tenis oynarken performansınızın maksimum düzeye çıkması için oldukça önemli. Barcin.com, ihtiyacınız olan tüm tenis ürünlerini uygun fiyat ve kampanya ayrıcalıklarıyla sunuyor. Hemen şimdi, en kaliteli tenis malzemeleri seçeneklerinden oluşan tenis koleksiyonunu keşfederek kortlardaki başarınızı ispatlayın!


Tenis Malzemeleri ve Kıyafetleri Nelerdir?


Tenis oyuncuları genellikle, en iyi malzeme ve ekipmanlara sahip olmaya özen gösteriyorlar. Doğru ürünlerle korta çıkmanın önemini kavrayan tenis sporcuları için kıyafet ve ayakkabı da oldukça önemli. Tenis kıyafetleri için kurallar; pantolon, pamuklu tişört ve tam boy elbiselerin norm olduğu 20. yüzyıl başlarından itibaren çarpıcı bir şekilde değişti. Artık oyuncular, hava koşullarının yönetilmesine yardımcı olmak için teknolojik olarak gelişmiş kıyafetler tercih ediyorlar. Moda yerine pratik ve teknik olanı kullanan oyuncular, kıyafette olduğu kadar ayakkabı ve ekipmanda da bu tavırlarını sürdürüyorlar. Tenis için ihtiyacınız olan malzemeleri keşfederek kendinizi kortlara eksiksiz şekilde hazırlayabilirsiniz.

 • Raket: Raketler, çok çeşitli malzemelerden üretilen en önemli tenis ekipmanlarından biri. Tenis raketi yapımında kullanılan boyut ve malzemeler hakkında standart bir sınırlama bulunmuyor. Oval bir üst gövde ve dar saptan oluşan raket seçimi tamamen oyuncunun tercihlerine bağlı. Avantajlı tenis raketi fiyatları ile başlangıç seviyesinden profesyonele kadar her ihtiyaca uygun ürünü tek bir tıkla Barcin.com’dan satın alabilirsiniz.
 • Top: ITF kurallarına göre tenis toplarının 2,5 ila 2,625 inç arasında bir çapa ve 2 ila 21/16 oz ağırlığa sahip olması gerekiyor. Basınçlı kauçuktan oluşan tenis topu, sıkıştırılmış hava ile birleştiriliyor. Parlak sarı renk keçe ile kaplanan tenis toplarının çocuklar için olanları daha yumuşak ve büyük şekilde tasarlanıyor.
 • Bilek ve baş bantları: Tenis oyuncularının daha sağlam ve ergonomik şekilde raketi kavrayabilmeleri ve teri önlemesi için bilek bandı kullanmaları da önemli. Baş bantları ise saçı uzaklaştırma ve benzer şekilde teri emme görevi üstleniyor.
 • Tenis Ayakkabısı: Teknik olarak tenis için özel olarak geliştirilen ayakkabılar, oyunculara daha iyi denge sağlamak ve yana doğru hareket ederken kaymayı önlemek gibi özelliklere sahip. Hızla hareket eden oyuncuların ayakkabılarının korta zarar vermemesi de önemli bir ayrıntı. Barcin.com, dünyaca ünlü spor markalarının en iyi tenis ayakkabısı alternatiflerini sizler için sunuyor.
 • Tenis Çantası: Sporcuların, raket ve diğer tenis malzemelerini taşıyabilmeleri için tenis çantasına ihtiyaçları var. Çeşitli boyut ve hacimlerde geliştirilen bu çantalara, raket gibi büyük çapta malzemelerin sığması önemli.

Kadınlar İçin Tenis Kıyafetleri


Kadınların tenis oynarken rahat ve esnek şekilde hareket edebilecekleri kıyafetleri seçmeleri gerekiyor. Birçok kadın oyuncu, hareket için daha fazla alan sağladığından kolsuz bluz giymeyi tercih ediyor. Spor sütyeni olarak da bilinen bu üstler, etek veya şortlarla kullanılıyor. Tenis etekleri genellikle dahili şortlarla tasarlanıyor. Bu nedenle oyun sırasında hareket özgürlüğü konusunda endişe etmenize gerek kalmıyor.

Cepli etekler, topları yedekleme şansı sunması bakımından da daha çok tercih ediliyor. Elbiseler, tek parça olması bakımından son zamanlarda en çok tercih edilen tenis kıyafetleri arasında. İster bu seçeneklerden birini ister özel tasarlanmış bir tenis elbisesini seçin, anahtar faktörler rahatlık, pratiklik ve hareket özgürlüğü olmalı. Barcin.com’un dünyaca ünlü markalardan oluşan kadın tenis koleksiyonunda ihtiyacınıza ve bütçenize uygun pek çok alternatif yer alıyor.


Erkekler İçin Tenis Kıyafetleri


Herhangi bir erkek tenisçinin kıyafet seçimindeki temel kaygısı özgürce hareket etmek ve sakin kalmak olmalı. Erkek tenis ürünleri, teri emmeden pamuğun rahatlığını sunan özel teknik kumaşlardan üretiliyor. Bu nedenle teri tutan ve vücuda yapışan pamuklu tişörtlerden kaçınmaya çalışın. Nike ve Adidas gibi dünyaca ünlü markalar tarafından geliştirilen erkek tenis tişörtleri, hareket kabiliyetini artırıyor ve kullanıcıya hafif bir his veriyor. Şort seçiminde de servis yaparken topları yedekleyebilmek için cepleri olan modellerin seçilmesi gerekiyor. Barcin.com’un outlet tenis koleksiyonunda ihtiyacınız olan tüm tenis kıyafetleri ve diğer ekipmanlar, cazip fiyat ve kampanya teklifleriyle sunuluyor.


Tenis Ayakkabısı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?


Tenis oynarken maksimum performans sergileyebilmek için doğru ayakkabılara yatırım yapmanız gerekiyor. Yoğun ve yorucu tenis performansı sırasında sizi destekleyen, dengenizi korumanızı sağlayan, ayağınızla uyumlu ve doğru tabana sahip tenis ayakkabılarını seçmeniz önemli. Oyun alanına, ayak şeklinize ve oyun tarzınıza göre seçmeniz gereken tenis ayakkabıları da değişiyor.

 • Toprak, sert veya çim gibi alanlarda ayaklarınızı kullanma şekliniz değişeceği için, kort yüzeyinde optimum koruma sağlayan modelleri seçmelisiniz.
 • Sert kortlarda dış tabanı dayanıklı, mükemmel kavrama gücüne sahip ve yüzden gelen sert şoku destekleyen orta tabana sahip modeller öne çıkıyor.
 • Toprak kortlarda ise tozu tutan ve yön değiştirirken daha iyi kavrama sağlayan modelleri seçmeniz öneriliyor.
 • Çim gibi yumuşak yüzeylerde tutuşu kuvvetlendirmek için krampon benzeri çıkıntıların olması gerekiyor.
 • Ayakların uzunluğuna ve genişliğine göre mükemmel uyum sağlayan ayakkabıyı seçmek için doğru ölçü aldığınızdan emin olmalısınız.
 • Yeni tenis ayakkabılarınızı seçerken vücudunuzu ve oyun tarzınızı da göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Barcin.com, dünyaca ünlü spor markalarının profesyonel oyuncuları tarafından en çok tercih edilen tenis ayakkabısı modellerini sunuyor. Adidas tenis ayakkabısı koleksiyonunda kadın, erkek ve çocuklar için en kaliteli ve teknik donanımı yüksek modeller yer alıyor. Nike tenis ayakkabısı modelleri de profesyonel veya amatör anlamda kortlardaki varlığınızı hissettirmeniz için gereken tüm desteği sunuyor. Tenis koleksiyonunda yer alan tüm malzeme ve ayakkabıları, Barcin.com’un uygun fiyat ayrıcalıklarıyla bütçenizi sarsmadan hemen şimdi satın alabilirsiniz.

Tümünü göster
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "NIO10", "name": "adidas Grand Court 2.0 Kadın Tenis Ayakkabısı", "price": 2099.90, "brand": "adidas", "variant": "Beyaz", "category": "Kadın/Ayakkabı/Kadin ayakkabisi", "dimension6": "2999", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "ID2985", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimli" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100809885", "dimension20": "40", "dimension30": "272762", "list": "tenis" }, { "id": "TOPTNSWIL001", "name": "Wilson Championship Extra Duty (3 Pair) Tenis Topu", "price": 359.99, "brand": "Wilson", "variant": "Sarı", "category": "Unisex/Spor malzemeleri/Teni̇s raketi̇", "dimension6": "359.99", "dimension9":"Spor Malzemeleri", "dimension10" : "TOPTNSWIL001", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "FW23", "dimension14": "100000012259", "dimension20": "STANDART", "dimension30": "235965", "list": "tenis" }, { "id": "85199", "name": "Butterfly Snap Masa Tenisi Ağ Seti", "price": 619.90, "brand": "Butterfly", "variant": "Siyah", "category": "Unisex/Spor malzemeleri/Teni̇s aği", "dimension6": "619.90", "dimension9":"Spor Malzemeleri", "dimension10" : "85199", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100670907", "dimension20": "STANDART", "dimension30": "205686", "list": "tenis" }, { "id": "1041A408", "name": "Asics Gel\u002DDedicate 8 Erkek Tenis Ayakkabısı", "price": 2999, "brand": "Asics", "variant": "Beyaz", "category": "Erkek/Ayakkabı/Erkek ayakkabisi", "dimension6": "2999", "dimension9":"Tenis", "dimension10" : "1041A408-102", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100828979", "dimension20": "46", "dimension30": "253133", "list": "tenis" }, { "id": "1041A335", "name": "Asics Court Slide 3 Erkek Tenis Ayakkabısı", "price": 2079.90, "brand": "Asics", "variant": "Lacivert", "category": "Erkek/Ayakkabı/Erkek ayakkabisi", "dimension6": "2599", "dimension9":"Tenis", "dimension10" : "1041A335-401", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimli" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100828914", "dimension20": "44.5", "dimension30": "256673", "list": "tenis" }, { "id": "EWT76", "name": "adidas Club Tenis 3\u002DStripes Short\u002DSleeve Kadın Tişört", "price": 1499, "brand": "adidas", "variant": "Beyaz", "category": "Kadın/Giyim/Tişört", "dimension6": "1499", "dimension9":"Tenis", "dimension10" : "HS0551", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100809484", "dimension20": "140 Beden", "dimension30": "251561", "list": "tenis" } ] }
Giriş Kayıt ol
Kayıt Ol

Kayıt olmak için boşlukları doldurunuz.

Oturum açarak hesabımı Aydınlatma Metni kabul ediyorum. Oturum açarak hesabımı Kullanıcı Sözleşmesi kabul ediyorum.
Kayıt Ol
Sipariş Takip
Sipariş takibi için aşağıdaki bilgileri giriniz.
Sipariş Detayı