{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Güvenli Alışveriş

2000 TL üzeri Ücretsiz kargo!

Basketbol Ayakkabı

69 Ürün
  1. Varsayılan
  2. Artan Fiyat
  3. Azalan Fiyat
  4. Yeni Gelenler
Filtrele

Seçili Filtreler (0)

Temizle
Daha fazla göster
Daha fazla göster
69 Ürünü Listele
69 üründen ürün görüntüledin.

Spor aktiviteleri arasında oldukça popüler bir tercih olan basketbol, küçük yaştaki çocuklardan yetişkinlere kadar tüm yaş gruplarına hitap eder. Uygulama esnasında kullanılan araç-gereçler, ayakkabı ve kıyafet seçimi, bu spordan elde edilen verimi ve performansı etkileyen faktörler arasındadır.

Özellikle tüm hareketleri kolaylıkla gerçekleştirmenize olanak sağlayan, kısıtlayıcı ve zorlayıcı olmayan bir basketbol ayakkabısı seçimi yapmak önem arz eder. Satın alma esnasında dikkat edilmesi gereken birkaç püf nokta mevcuttur. Basketbol oynanan zemin türüne uygun, hareket esnasında kayma gibi problemler yaratmayan, dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilerek dış darbelere karşı ayağınızı mükemmel şekilde koruyan ve fiziksel ölçülerinize de uygun bir basketbol ayakkabı modeli seçilmesi doğru ve bilinçli bir tercih olur. Siz de kendi ayak yapınızı ayrıntılı bir şekilde inceleyip analiz ederek birbirinden farklı markaların basketbol faaliyetleri sırasında kullanılmak üzere özel olarak ürettiği ayakkabı modelleri arasından seçiminizi oluşturabilirsiniz.


Farklı Tasarımlara Sahip Basketbol Ayakkabı Modelleri


Nike basketbol ayakkabısı gibi birbirinden farklı markalara ait modeller; tasarım, renk ve farklı fiziksel özellikleri ile kullanıcıların hizmetine sunulur. Yine Adidas basketbol ayakkabısı da model ve tasarım açısından farklılık yaratan bir marka olarak karşınıza çıkabilir. Bu farklılıklar, verim ve performans anlamında da çeşitlilik oluşmasını sağlar.

Basketbol ayakkabı tercihi yapılırken beklenti ve isteğinize uygun olması haricinde sağlık açısından risk oluşturmaması amacıyla bilek yüksekliği, taban malzemesi gibi unsurlara da dikkat etmek gerekir. Kadın basketbol ayakkabısı ve erkek basketbol ayakkabısı olmak üzere ayrı kategoriler halinde satışa sunulan ve geniş ürün yelpazesine sahip modeller arasından siz de ayak numaranıza ve yapısına tam uyum sağlayacak ayakkabıyı kolaylıkla bulabilirsiniz. Dilerseniz Jordan basketbol ayakkabısı gibi daha özel modelleri de inceleyebilirsiniz.

Kadın kullanıcılar seçimlerinde öncelikli olarak pembe, beyaz gibi renklere yönelirken klasik modellerle de tarzına uygun ayakkabı modeline kolaylıkla ulaşabilir. Erkek kullanıcılar ise daha koyu renkli ve klasik modellere eğilim göstererek bu modelleri satın alabilir. Dilerseniz bu farklılıkları bir hediye seçeneği olarak da değerlendirebilir, sevdiklerinizi basketbol ayakkabısı seçenekleriyle sevindirebilirsiniz.


Basketbol Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?


  • Kullanılan kumaşın türü, ayakkabı seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli bir özelliktir. Kolay leke tutmayan, temizlik işlemleri açısından zahmetsiz bir kullanım sunan modellerin tercih edilmesi, kullanıcıların konforlu bir deneyim elde etmesine yardımcı olur.  
  • Dayanıklı malzemelerden üretilmiş bir basketbol ayakkabı modeli tercih edilmelidir. Dışarıdan gelebilecek darbeler sonrasında meydana gelecek aşınma ve yıpranma gibi problemlerin önüne geçilerek engellenmesi konusunda kullanıcıya yardımcı olan, uzun ömürlü, ekonomik bir kullanım sunan modellerin tercih edilmesine dikkat edilmelidir.
  • Geniş kullanım alanına sahip olması; kolay kombinlenebilmesi ve cinsiyet fark etmeksizin kullanışlı bir deneyim sunması açısından oldukça önemlidir. Sadece kadın ve erkek olarak farklı iki kategoride değil, unisex başlığı altında tasarlanmış basketbol ayakkabı modelleri de kullanıcıların beğenisine sunulur. Bu kategoride sizleri farklı renk ve tasarım çeşitleri karşılarken tarzınız için uygun ürünü bulmanız oldukça kolaylaşır.
  • Taban kısmında kullanılan malzemenin, kullanım alanındaki zemin türüne uygun olması gerekir. Kullanım esnasında sağlık sorunu yaratma gibi problemleri önleyen, adım atarken rahatsız etmeyen ve kişiye uygun yüksekliğe sahip tabanlı basketbol ayakkabı modelleri tercih edilmelidir.
  • Fiyat/performans oranı yüksek ürünlerin tercih edilmesi önemlidir. Kişiler farklı bütçe imkanlarına sahiptir. Bu kısıt altında bütçeniz dahilinde en yüksek performansı sağlayan ayakkabının tercih edilmesi, spor faaliyetlerinde konforlu bir kullanım elde etmenize büyük ölçüde yardımcı olur.


Basketbol Ayakkabı Fiyatları, Modelleri ve Özellikleri


Basketbol ayakkabısı fiyatları; hitap ettiği yaş grubu, renk, tasarım ve boyut seçenekleri, kullanılan kumaşın kalitesi, taban özellikleri gibi birçok kritere bağlı olarak farklı aralıklar ile kullanıcılara sunulur. Su geçirmez kumaşa sahip, ortopedik tabanlı, aşınma ve yıpranma gibi problemlere karşı dayanıklı olan ürünler, uzun ömürlü kullanım imkanı sunması sebebiyle nispeten daha yüksek fiyatlarla satışa sunulur. Bunun yanı sıra örneğin çocuk basketbol ayakkabısı modelleri, yetişkin basketbol ayakkabı modellerine göre daha uygun fiyatlı seçenekler olarak karşınıza çıkabilir.

Ayakkabı tercihlerinde terletmeyen kumaş seçimi yapmak oldukça önemlidir. Nefes almayan kumaşlar, nemi uzun süre içeride hapsederek mantar oluşumu gibi sağlık problemlerine yol açabilir. Bu gibi sıkıntılarla karşı karşıya kalmamak amacıyla ayak sağlığına dikkat edilmesi büyük öneme sahiptir. Siz de tarzınızı tamamlayacak, yüksek kalitedeki malzemelerden üretilmiş basketbol ayakkabısı modellerine Barçın aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Farklı renk, desen, boyut seçenekleri arasından filtreleme yaparak ihtiyacınız olan ürünü kolaylıkla sepetinize ekleyebilir, satın alma işlemlerini hızlı, güvenli bir şekilde tamamlama imkanına sahip olabilirsiniz.

Fiyat/performans anlamında doğru tercih yapan bir kullanıcı, sahip olduğu ürünü uzun ömürlü olarak kullanabileceğinden dolayı ekonomik bir satın alma işlemi gerçekleştirmiş olur. Bu uzun soluklu kullanımda ise temizlik adımlarına dikkat edilmesi gerekir. Kullanım sonrasında malzeme yapısına uygun olarak nemli bir bez yardımı ile veya direkt olarak yıkayarak gerekli hijyeni sağlamak mümkündür.


Her Bütçeye Uygun Basketbol Ayakkabı Seçenekleri


Siz de basketbol faaliyetleriniz sırasında veriminizi artırmak ve yüksek performans sergilemek isterseniz profesyonel kullanımlar için farklı markalar tarafından özel olarak tasarlanmış modeller arasından seçimlerinizi oluşturabilirsiniz. Basketbol ayakkabısı fiyatları, taban yükseklikleri, kumaş özellikleri, renk, numara gibi detaylı bilgilere ürün açıklamaları kısmından kolaylıkla ulaşabilir; zevk, beklenti, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda aradığınız ürünü tek bir tuş yardımıyla sepetinize ekleyebilirsiniz. Dilerseniz sadece kendinize değil, sevdikleriniz için de bir hediye seçeneği olarak basket ayakkabısı çeşitlerini düşünebilir, onları da farklı renk ve tasarım seçeneklerine sahip basketbol ayakkabısı modelleri ile mutlu edebilirsiniz. Barçın’da birbirinden farklı ödeme seçenekleri arasından tercihinizi belirterek hızlı ve güvenli bir satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Tümünü göster

Giriş Kayıt ol
Kayıt Ol

Kayıt olmak için boşlukları doldurunuz.

Oturum açarak hesabımı Aydınlatma Metni kabul ediyorum. Oturum açarak hesabımı Kullanıcı Sözleşmesi kabul ediyorum.
Kayıt Ol
Sipariş Takip
Sipariş takibi için aşağıdaki bilgileri giriniz.
Sipariş Detayı