{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Güvenli Alışveriş

2000 TL üzeri Ücretsiz kargo!

Erkek Koşu

320 Ürün
 1. Varsayılan
 2. Artan Fiyat
 3. Azalan Fiyat
 4. Yeni Gelenler
Filtrele

Seçili Filtreler (0)

Temizle
Daha fazla göster
Daha fazla göster
Daha fazla göster
320 Ürünü Listele
320 üründen ürün görüntüledin.

Tendon ve pasif kasların esnekliği ile karakterize, kinetik ve potansiyel enerji değişikliklerinin aynı anda gerçekleştirilmesini sağlayan koşu, çoğu insanın sağlıklı yaşam beklentisini gerçekleştirirken keyifle uyguladığı yöntemlerden biri oluyor. Rahatça koşmak için özel malzeme ve yöntemlerle üretilen koşu ayakkabıları; yürüyüş, koşu ve diğer aktivitelerde kullanılmak üzere her türlü teknik özelliği içeriyor. Ayak, bacak, kalça ve diz gibi üst ekstremite hareketleri üzerinde etkili olan erkek koşu ayakkabısı, adım uzunluğundan ayağın yerle temas süresine kadar birçok fonksiyonu aynı anda etkiliyor.

İdeal koşu ayakkabısı ayağın yere inişinin her adımda vücut ağırlığını dengeleyecek yumuşaklıkta olmasını sağlarken aynı zamanda yastıklama sistemiyle ayağı destekliyor. Bedeninize uyum sağlayacak kaliteli spor ayakkabıları ile kas ve ayak sağlığınızı koruyabilir, ergonomik yapıya sahip ayakkabılar ile hem sporda hem günlük aktivitelerde maksimum rahatlığı yakalayabilirsiniz.


Erkek Koşu Ayakkabısı Modelleri ve Özellikleri


Fiziksel egzersiz sırasında kullanıcının ayak konforunu ve bedenini desteklemeyi amaçlayan erkek koşu ayakkabısı modelleri atletik ayakkabı kategorisinde bulunuyor. Atletik ayakkabılar ve kıyafetler işleve uygun olacak şekilde esnek ve dayanıklı yapıda üretiliyor. Özellikle ayakkabılarda yoğun kauçuktan yapılmış esnek bir taban darbe emme özelliği sayesinde kullanıcının zıplamalara ve hızlı adımlara adapte olmasını sağlıyor. Beden hareketlerine uygun olarak üretilen erkek koşu kıyafetleri ile daha dinamik ve konforlu bir spor deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. Bu deneyimi uzun ömürlü hale getiren bazı özelliklere dünyaca ünlü markalar sayesinde ulaşabilmek mümkün hale geliyor.

 • Nike erkek koşu ayakkabısı olası sakatlanmaları önleyen köpük ve üst bölge yastıkları sayesinde ayağı sabitliyor.
 • Her adımda hareket özgürlüğü sağlayan Nike koşu ayakkabılarında bulunan orta bölgenin ergonomik yapısı, kullanıcının parmak uçlarında yükseldiği sırada dengede kalmasına ve yumuşak bir duruş yakalamasına yardımcı oluyor.
 • Spor ve dış mekân aktivitelerinde sınırları ortadan kaldıran Nike, antrenman programınıza sadık kalmanız için kaliteli ve fonksiyonel ayakkabı alternatiflerini avantajlı fiyatlarda sunuyor.
 • Hafif yapısıyla koşu bandında yumuşak adımlar sağlayan Adidas erkek koşu ayakkabısı, ekstra denge sağlayan kafes yapısıyla dikkat çekiyor. Farklı malzemeler kullanılarak tasarlanan havalandırmalı ayakkabı bölgelerine sahip bu modeller, file kumaşıyla ayağın nefes almasını sağlıyor.
 • EVA tabana sahip Adidas erkek koşu ayakkabısı modellerinde etilen vinil asetat adlı düşük yoğunluğa sahip poliüretan malzeme kullanılıyor. Sentetik topuk koruması engebeli arazi koşullarında ayağı darbelerden koruyor.
 • Kalıplı EVA iç tabana sahip Reebok erkek koşu ayakkabısı beyaz ve siyah deri sayası ile klasik görünüm arayanların öncelikli tercihi oluyor.
 • Dayanıklılık sağlayan kauçuk dış tabana sahip Reebok modelleri hem günlük kullanımda hem egzersiz sırasında ayağı destekleyerek ağırlık merkezini ayağın ön kısmında yoğunlaştırıyor. Böylece dik bir duruş sağlarken koşu esnasındaki zemine bağlı olarak farklı seviyelerde gelişen frenleme etkisini minimuma düşürüyor.
 • Modaya uygun ve her tür sporda rahatlıkla kullanabileceğiniz Puma erkek koşu ayakkabısı her hareketin daha hızlı şekilde yapılabilmesine odaklanıyor. Hybrid orta tabana sahip Puma ayakkabı modelleri koşu sırasında olduğu kadar günlük stilinizde de dikkat çekici görünümler oluşturuyor.


İdeal Spor Ayakkabı Nasıl Seçilir?


İster eğlence, ister maraton için koşun; doğru koşu ayakkabısı tüm vücut için uygun spor temelini sağlıyor ve yaralanmaların önüne geçiyor. Beden ve konfor olarak uyan, aynı zamanda iyi hissettiren ayakkabıya ulaşmak için birkaç noktayı göz önünde bulundurmak yeterli oluyor.

 • Nerede koşu yapacağınıza karar vermek düzensiz yollar, engebeli yüzeyler veya kaldırım çıkıntıları gibi alanlara kolay adapte olmayı sağlayacak ayakkabıya ulaşmanıza yardımcı oluyor.
 • Ayakkabı içerisinde yastıklama olması her spor için gerekli değil. Yastıklama oranı orta tabanın altında bulunan malzemenin kalınlığı ve sertliği ile belirleniyor. Yoğun antrenmanlar için yüksek yastıklama etkisine sahip EVA tabanlar seçilirken günlük koşular için taban yüksekliği daha az olan ayakkabılar tercih ediliyor.
 • Yürüyüş veya koşu sırasında ayak yapısı, yüzey ile temas etme bölgelerine göre farklı ayakkabı türlerinden farklı düzeyde etkileniyor. Nötr ayakların tabanı yerle tamamen temas sağlarken iç pronasyona sahip ayaklar baş parmak ve taban içiyle yere temas ediyor. Dış pronasyonda ise ayaklar küçük parmak ve tabanın dış kısmını kullanıyor.
 • Ayakkabı kalıbı markaya göre değişebiliyor. Her iki ayağı aktivite öncesi ve aktivite sonrasında, tabanlıkla ve koşu çoraplarıyla ölçtükten sonra ürün seçimi yapmak ayağın ayakkabı içerisinde daha uzun süre rahat ve havadar kalmasına yardımcı oluyor.

Hareket Özgürlüğünde Kalkan Sınırlar


Spor giyimin bir parçası olan koşu kıyafet ve aksesuarları egzersiz sırasında pratik bir kullanımla rahat ve güvenli hareketlerin yapılabilmesini amaçlıyor. Antrenman yoğunluğuna göre değişen eşofman, şort, tişört, ayakkabı ve tayt modelleri vücudu korurken hareket alanının genişlemesine yardımcı oluyor, gündelik modaya uygun tasarımları ve spor rahatlığını kumaş üzerine yansıtıyor.

Hafif ve dayanıklı erkek koşu şortu, iç çamaşırı görevi gören iç astar ve polyester kumaştan meydana geliyor. Hareketlerin daha serbest hale gelmesini sağlayan yan dikişler, bacak uzunluğuna göre tasarlanıyor. 1/2 dikişe sahip şortlar kısa olurken 3/4 dikişe sahip şortlar diz üzerine denk gelecek orta uzunluğa sahip oluyor. Kare paçaya sahip şortlarda ise standart bir dikiş bölmesi bulunmuyor. Erkek koşu şortu modelleri genellikle su geçirmez likralı kumaştan üretiliyor. Bu sayede bacak hareketlerine özgürlük ve esneklik getiriyor.

Erkek koşu taytı modelleri kan dolaşımını desteklemek ve daha fazla güç üretmenize yardımcı olmak amacıyla üretiliyor. Kasları formda tutan kompresyonlu taytlar cilt sıkılığını destekleyerek deriyle bütünlük oluşturuyor. Özellikle salonlarda ve açık hava sporlarında şort altına giyilen spor taytları güvenli bir antrenman sağlarken kasların soğumasını ve sertleşmesini önlüyor. Teknoloji ve tekstil endüstrisinin bir araya gelmesi sonucu farklı malzemeler ve yaklaşımlarla üretilen erkek koşu taytı ile bacaklarınıza yeni hareket alanları açabilirsiniz.


Erkek Koşu Aksesuarları


Spor giyim ve aksesuarlarda konfor yaratan malzemelerin yanı sıra nem emici özellik de hemen hemen tüm spor amaçlı kullanılan ekipmanda önemli bir rol oynuyor. Nem emici kumaşlar kullanıcının cildinde nem kontrolü sağlayan ileri teknoloji ürünü kumaş sınıflarından üretiliyor. Teri kumaşın dış yüzeyine taşıyarak vücuttan uzaklaşmasını sağlıyor. Genellikle yumuşak ve esnek olan bu ürünler özellikle koşu sırasında vücudun daha iyi performans göstermesine yardımcı oluyor.

Nike Elite serisi koşu çorapları ayağı destekleyen kemerli yapısı sayesinde bölgesel yastıklama sunarak koşu sırasında meydana gelen çarpma etkisini emiyor. Ayak basınç noktalarında ekstra koruma sağlayarak ortopedik yapıyı destekliyor. Ayak tarağında bulunan tutuş bölgesi, ayağın hızlı ve seri hareketlere rağmen ayakkabı içerisinde kaymasını önlüyor.

Farklı stil ve renge sahip şapkalar ise özellikle açık hava sporlarında kullanıcılara büyük avantajlar sunuyor. Gözleri güneşten korumanın yanı sıra aktivite sırasında oluşabilecek güneş yanıklarını engelliyor. Güneş ışınlarının belirli bir kısmını engellediğinden güneşin tepede olduğu vakitlerde dahi vücut sıcaklığının stabil seyretmesine yardımcı oluyor.

Spor çantaları hem iş hem sporu bir arada yürütürken kullanıcılarına birçok avantaj sunan ekipmanlar arasında yer alıyor. Koşu sırasında kullanılacak ayakkabılar, bandajlar, çoraplar ve su şişelerini muhafaza ederken fermuarlı gözleri spor sonrası atıştırmalıklarınızı koruyabileceğiniz bir alan yaratıyor. Maksimum rahatlık ve ağırlık dağılımı için özel olarak tasarlanan spor çantaları hem salon hem dış mekân sporlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Yüksek kaliteli naylona sahip olmasının yanı sıra farklı bölmeleri ve cepleriyle daha çok eşyayı yerden tasarruf ederek yerleştirebilmenize yardımcı oluyor.

Birbirinden profesyonel spor ekipmanı ve giyim ürününe sahip olarak egzersizden ve koşudan aldığınız verimi arttırabilirsiniz. Şort, tişört, tayt ve erkek koşu ayakkabısı fiyatları barcin.com’un sunduğu avantajlı fiyatlarla bir tık kadar yakınınıza gelirken birçok markanın trend ürünlerine ulaşmak kolaylaşıyor. İdeal fiyat aralıkları sayesinde spor ile ilgili kaliteli ürünlere ulaşarak hem günlük hayatta hem sahada stilinizi özgürce yansıtabilirsiniz.

Tümünü göster

Giriş Kayıt ol
Kayıt Ol

Kayıt olmak için boşlukları doldurunuz.

Oturum açarak hesabımı Aydınlatma Metni kabul ediyorum. Oturum açarak hesabımı Kullanıcı Sözleşmesi kabul ediyorum.
Kayıt Ol
Sipariş Takip
Sipariş takibi için aşağıdaki bilgileri giriniz.
Sipariş Detayı