{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Güvenli Alışveriş

2.000 TL üzeri Ücretsiz kargo!

Koşu

455 Ürün
 1. Varsayılan
 2. Artan Fiyat
 3. Azalan Fiyat
 4. Yeni Gelenler
Filtrele

Seçili Filtreler (0)

Temizle
Daha fazla göster
Daha fazla göster
Daha fazla göster
455 Ürünü Listele
455 üründen ürün görüntüledin.

Koşu için ekipman seçerken normalde olduğundan daha fazla teknik ve tasarım özelliklerine dikkat etmeniz gerekiyor. En teknik ve önemli koşu malzemelerinin başında ayakkabılar geliyor. Potansiyelinizi üst düzeye çıkarırken aynı zamanda rahatlık ve konfor sağlayan koşu ayakkabıları seçmeniz önemli. Ardından koşu için geliştirilen özel tasarım kıyafetlere ve diğer aksesuarlara karar verebilirsiniz. Barcin.com, koşu için ihtiyacınız olan tüm ürünleri, uygun fiyat ve kampanya ayrıcalıklarıyla sunuyor. Hemen şimdi, ihtiyacınız olan tüm koşu aksesuar ürünlerini keşfedin!


Koşu Ayakkabısı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?


Barcin.com, profesyonel koşucuların performansını destekleyen dünyaca ünlü markaların en kaliteli koşu ürünlerini sunuyor. İster hobi olarak isterseniz de amatör anlamda koşuyla ilgilenin, doğru koşu ayakkabılarını seçmeniz performansınız için uygun temeli sağlıyor. Geniş kapsamlı koşu ayakkabıları koleksiyonunda seçim yapmadan önce bazı teknik detay ve ayrıntılar hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz.

 • Nerede koşmayı planladığınızı düşünün: Koşu ayakkabısı seçerken hangi tip zeminlerde kullanacağınızı iyi belirlemeniz gerekiyor. Taşlı yol, patika veya parkur için tasarlanan ayakkabılar, farklı teknik özelliklere sahip. Sert zeminler için maksimum yastıklama özelliğine sahip modelleri seçmeniz önemli. Bu noktada orta tabanın alt malzemelerinin kalınlığı ve tabanın sertliği belirleyici rol oynuyor. Adım atarken maksimum destek sağlayan koşu ayakkabıları ile performansınızı en üst seviyeye taşıyabilirsiniz.
 • Favori modellerinizi deneyin: Farklı ayak formları, değişik tasarımlar ve dikiş şekli nedeniyle tercih etmeniz gereken numaralar da değişiklik gösterebiliyor. Aynı markanın farklı tasarımlarında dahi ayağınıza uyum sağlayan modeller değişiyor. Nike koşu ayakkabısı için numaranız 40 olurken Adidas koşu ayakkabısı modellerinde bir numara küçük ya da büyük olabiliyor. Koşu ayakkabısının ayağınızı tam saran ve destekleyen modelde olması performansınız üzerinde oldukça etkili. Bu nedenle satın almadan önce tercih edeceğiniz modeli deneyerek daha doğru karar verebilirsiniz.
 • Ayakkabının tam uyum sağladığından emin olun: Koşu ayakkabıları genellikle günlük ayakkabı modellerinden daha küçük üretiliyor. Ayrıca parmak uçlarında serbestçe harekete izin vermek için daha fazla alana ihtiyacınız var, bu yüzden normalden daha büyük bir bedende koşu ayakkabısı seçebilirsiniz. İyi bir koşu ayakkabısının, kaymayı önlemek için ayağın orta kısmına ve topuğa sıkıca oturması gerekiyor. Yine de her markanın koşu ayakkabısının farklı kalıplara sahip olabileceğini unutmayın.

Koşu Kıyafeti Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?


Koşu giyim ve aksesuar ürünlerini seçerken de en az ayakkabıda olduğu gibi ayrıntılara önem vermelisiniz. Yüksek performanslı koşu antrenmanları için özel olarak geliştirilen şort, üst, tişört, eşofman veya taytları seçmeniz gerekiyor. Koşu kıyafetlerini diğer ürünlerden ayıran bazı teknik özellikler mevcut. Bu bilgiler sayesinde performansınızı üst seviyeye taşıyan birbirinden kaliteli koşu giyim ürünlerini keşfedebilirsiniz.

 • Koşu kıyafetlerinin hafif ve vücudunuzu rahat hareket ettirecek şekilde tasarlanmış olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Koşu kıyafetlerinde dikişler, hareketi artırmak ve sürtünme olasılığını azaltmak için daha altlarda bulunuyor.
 • Koşu giyim ürünleri ve aksesuarları, karanlıkta koşarken güvende kalmanız için reflektör özelliklerinde tasarlanıyor.
 • Naylon, yün veya polyesterin yüksek teknoloji dokumalarından oluşan koşu ürünleri, çeşitli hava koşullarında denge sağlıyor.
 • Teknik özellikleri yüksek kumaşlardan oluşan koşu ürünleri, soğuk havada kuru ve sıcak kalma, sıcak havalarda ise teri uzaklaştırarak sürtünmeyi önleme görevi üstleniyor.
 • Koşu sırasında nefes alabilirliği artırmak için havalandırma delikleri olan modelleri tercih etmeniz de önemli.

Kadın Koşu Giyim


Barcin.com, ihtiyacınız olan tüm ürünleri kadın koşu koleksiyonunda sunuyor. Hava soğuduğunda, bacaklarınızı daha sıcak tutmak ve yaralanma olasılığını azaltmak için tayt giymeniz öneriliyor. Koşu taytları, bacakları daha sıkı sarması ve dış etkenlerin performans kaybını önlemesi için özel olarak tasarlanıyor. Kışın sıcak, yazın da serin tutma özelliğine sahip tüm koşu taytları kadın sporcuların favorileri arasında yer alıyor. İyi bir sporcu sütyeni ise göğsün istenmeyen ve rahatsız edici hareketini azalttığı için kadınlara büyük avantaj sağlıyor. Koşucu sütyenleri, standart üstlerden çok daha sıkı ve destekleyici özelliklere sahip. Kadın koşu ayakkabısı modelleri arasından ayağınıza en iyi uyum sağlayan ürünü seçebilir, performansınızı bir üst düzeye getirebilirsiniz.


Erkek Koşu Giyim


Erkek koşu giyim ürünleri de en az kadınlar kadar teknik ve tasarım anlamında gelişmiş modellerden oluşuyor. Koşu şortları rahat, hafif ve terletmeyen özellikleri nedeniyle erkek sporcuların en çok tercih ettikleri ürünler arasında yer alıyor. Astarıyla birlikte sunulan erkek şort modelleri, hava aldırması ve sürtünmeyi önlemesi bakımından avantaj sağlıyor. Koşu şortları genellikle elastik bel bandıyla birlikte geldiği için kişiye göre özelleştirilebiliyor. Kısa veya uzun kollu koşucu üstleri, ter veya yağmur gibi sıvıları hızla emen özel kumaşlardan üretiliyor. Koşu üstlerinin bol ve dar arası bir dengede olması performansınızı maksimuma taşımanıza yardımcı oluyor. Erkek koşu ayakkabısı modelleriyle en iyi antrenman hazırlıklarınızı gerçekleştirebilirsiniz.


Koşu Aksesuarları


Koşu antrenmanlarında ayakkabı ve giyim ürünlerinin yanı sıra bazı aksesuarlara da ihtiyaç var. Ayaktaki nemi ve teri uzaklaştırmak için tasarlanmış, dikişsiz ve düzgün koşu çorapları, oldukça önemli ayrıntılardan biri. Koşu çorapları, sürtünmeyi azaltmada ve terin önlenmesinde büyük ölçüde yardımcı olabiliyor. Sağ ve sol ayak için özel olarak geliştirilen koşu çoraplarıyla adımlarınızı güçlendirebilirsiniz. Koşu sırasında kanın büyük çoğunluğu bacak kaslarına yönlendirildiği için elleriniz soğuyabiliyor. Eldivenler, aşırı hava koşullarında ellerinizi korumanıza yardımcı oluyor. Benzer şekilde koşu şapkası da rüzgâr ve suya dayanıklı özellikleri dolayısıyla koruma sağlıyor. Siz de performansınızı bir adım öteye taşıyan en iyi koşu giyim, ayakkabı ve aksesuarlarını bütçenizi sarsmayan fiyat ve kampanya ayrıcalıklarıyla satın alabilirsiniz. Barcin.com’un koşu kategorisinde yer alan dünyaca ünlü markaların en iyi ürünlerini keşfetmek için acele edin!

Tümünü göster

Giriş Kayıt ol
Kayıt Ol

Kayıt olmak için boşlukları doldurunuz.

Oturum açarak hesabımı Aydınlatma Metni kabul ediyorum. Oturum açarak hesabımı Kullanıcı Sözleşmesi kabul ediyorum.
Kayıt Ol
Sipariş Takip
Sipariş takibi için aşağıdaki bilgileri giriniz.
Sipariş Detayı