{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Fila

0 Sonuç
  1. Varsayılan
  2. Artan Fiyat
  3. Azalan Fiyat
  4. Yeni Gelenler
Filtreler
0 Sonuç
Seçili Filtreler
Seçili Filtreler
Filtreyi Uygula
Filtreyi Temizle
Filtreyi Uygula
Filtreyi Temizle

Aradığınız sonuç bulunamadı

Başka bir kategoriye göz atmaya ne dersin? 4997 ürün içinde sana uygun bir şeyler olduğuna eminiz.

Ara

İtalya'nın küçük bir kasabasında otantik ürün tasarımları ile başlayan Fila macerası, günümüzde modern yaşamın spor trendlerine ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Şehirli yaşam alışkanlıklarını outdoor ve sokak tarzının çizgileriyle sarmalayan Fila tasarımları, sportif ürünlerin özgür ve konforlu dokusunu İtalyan modasının göz alıcı modellerinde birleştirir. Kişisel zevklerinize seslenen şık ve yenilikçi ürün serileri, sokak modasıyla uyumlu bir tarzın doğuşuna öncülük yapar.

Zamansız çizgileriyle hiçbir kurala bağlı kalmadan giyilen Fila ürünleri, içerdiği çeşitlilik sayesinde harekete geçmeniz için size pek çok neden sunuyor. Tarzınızdan ödün vermeden, gündelik giyime dair aradığınız tüm parçaları, Fila koleksiyonunda bulabilirsiniz. Sizi yansıtan doğru parçalardan oluşan koleksiyonla hareketli ve aktif bir duruşun ihtişamlı olabileceğini çevrenize kanıtlayabilirsiniz.


Fila Ayakkabı Modelleri Nelerdir?


Tasarımlarına ikonik logosu ile tarz kazanan Fila ayakkabı modelleri; sneaker, bot ve spor dallarına uygun spor ayakkabılar olmak üzere üç farklı koleksiyondan oluşur.

Koleksiyonlar, gündelik giyimden özel amaçlı sportif faaliyetlerin gerçekleştirilmesine kadar çok yönlü tasarımları sizlerle buluşturur. Kadın, erkek ve çocuklar için hazırlanan modeller, standart Fila beyaz ayakkabı konseptlerinin yanı sıra özel tasarım koleksiyonlara da hayat verir. Ayakkabılar, kullanım alanı neresi olursa olsun, yüksek konforlu adımlar atmanız ve ayak sağlığınızın korunması için teknolojiyle harmanlanan malzemeler kullanılarak üretilir. Hareket halinde olmanızı ve aktif bir yaşam sürmenizi destekleyen ürünler, kendinize özel moda yaratma konusunda çok sayıda tasarımı satış sürecine dâhil eder. Koleksiyonda yer alan renk geçişli ve desenli Fila sneaker modelleri, klasik tek renkli ayakkabıların monoton yapısını kırarak giyime canlı ve enerjik seçenekler kazandırır.

Fila ile özdeşleşen yalın beyaz ayakkabılar, uygulanan desenlerle dikkat çekici ürünlere dönüşür. İkonik hale gelen Fila modelleri, modanın getirdiği yenilikçi dokunuşları ayakkabı serilerinde itinayla kullanır. Dolgu tabanlı Fila kadın ayakkabı modelleri, salon sporları için geliştirilen performans grubu ürünler ile kış aylarına estetik değer katan bot modelleri, serinin öne çıkan parçalarını oluşturur.


Yaz Aylarının Vazgeçilmez Tutkusu: Fila Terlik Modelleri


Fila terlik tasarımları, markanın akıllara kazınan beyaz sneaker modellerinden sonra en çok sevilen ürünlerini oluşturur. Tek parçalı teması ve toka kısmında yer alan Fila logosu, ürünlerin moda tarihinin unutulmazları arasında yer almasını sağlar. Ayağı saran yumuşak dokusu ve esnek gövdeli yapısı, sıcak mevsimlerde ayakkabıların yerine kullanabileceğiniz estetik alternatifler yaratır. Mayo ve bikiniler için şık birer tamamlayıcı olan terlikler, Fila erkek ayakkabı modellerinin inzivaya çekildiği yaz aylarında alıştığınız konforu devam ettirmenize yardımcı olur.

Kendine has hikayesiyle geçmişten bugüne plaj modasına öncülük yapan kadın ve erkek terlik modelleri, sportif ve özgür adımlarınıza eşlik eder. Her tasarımında sizi farklı bir zaman diliminde yolculuğa çıkaran terlikler, sahip olduğu malzemelerle ayağınızın her zaman rahat olmasına katkıda bulunur. Deri, kumaş, köpük dolgu ve yeni nesil teknolojiler kullanılarak üretilen seriler; siyah, beyaz, kırmızı gibi aşina olduğunuz renklere, fosforlu ve parlak tonların ihtişamını da ekler. Yaz modasına yön vermek için gardırobunuzda bulundurmak isteyeceğiniz tasarımlar sayesinde plajda, sokakta hatta evinizin içinde bulutların üzerinde yürür gibi hissetmeniz mümkün.


Fila Ürünleri Nelerdir?


Fila ürünleri hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm giyim ürünlerini içeren serilerdir. Ayakkabı ve kıyafet seçenekleri dışında yaz ve kış aylarında kullanılan ekipmanlar da ürün koleksiyonuna dahildir. 

  • Fila tarafından hazırlanan sportif temalı ürünler, kullanıcı taleplerine uygun olarak retro ve modern tarzların çarpıcı seçkilerini meydana getirir.
  • Hacimli puffer Fila mont çeşitleri, nefes alabilen tüysüz yalıtım teknolojilerinin desteğiyle konfor vadeden göz alıcı giyim seçenekleri yaratır.
  • Spor tarzın özgür figürleri kapüşon ve fermuarlı sweatshirtler, ev konforunu gündelik yaşamın merkezine taşıyarak pozitif bir trend yaratmanıza yardımcı olur.
  • Fila çorap modelleri, pantolon ve şort modellerini takımlayıp kıyafetlerin baştan ayağa şık bir duruşa kavuşmasını sağlar.
  • Cesur ve stil sahibi çizgiler taşıyan Fila kadın spor ayakkabı modelleri, klasik sneaker silüetlerinden sıyrılarak dinamik ve konforlu seçenekler yaratır.

Sokak stilini en estetik formlarıyla hayata geçirmeyi amaçlayan Fila, ürünlerini sahnede sergilenecek gibi detaylandırarak kullanıma sunar. Birbirinden farklı tarzlara işlevsel aklın tüm inceliklerini işleyen tasarımcılar, tüm koleksiyonlarda standart hâle getirilen üst düzey konforu yakalamanızı amaçlar.


Sportif Şıklığın İtalyan Yorumu: Fila


Spor giyime kalite ve konfor katarken kendi çizgisinden ayrılmamayı hedefleyen Fila, sahip olduğu tüm tasarımlarında kendi karakterini ustalıkla yansıtır. Kıyafet, aksesuar veya ayakkabı ayrımı olmadan en iyi performansı sunan fonksiyonel özellikler, ürünlerin farklı olmasına katkıda bulunur. Fila spor ayakkabı ile yaptığınız koşu antrenmanları, arazi aktiviteleri veya şehir içi faaliyetlerin tamamı, efektif bir deneyim yaşamanızı sağlar. 100 yılı aşan tecrübesini modern teknolojinin yaratıcı gücüyle birleştiren marka, size isteğinizin çok ötesinde tasarımlar sunar.

Sonbaharın değişken ruhuna uygun spor ceketler, kış günlerinin soğuk günlerinde vücudunuzu koruyan eldiven ve bereler, kuralsız İtalyan stilini hissetmenize yardımcı olur. Kıyafet ve ayakkabı modelleri dışında aksesuar koleksiyonuna dahil olan spor çantalar, çamaşırlar, deodorant ve parfümler de stilinizin tamamlanmasına katkıda bulunur. Spor sonrasında Fila kadın ayakkabı modellerini taşıma konusunda kolaylık sağlayan çantaları okulda, seyahatlerde hatta günlük yaşamda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kadın ve erkek spor ayakkabı tasarımlarının çeşitlilik ve yaratıcılık konusunda gösterdiği başarı, Fila’nın tüm ürün serilerinde aynı orijinal tavrı devam ettirir.

Spor modasının mihenk taşı sayılan, kullanıcılar tarafından stiller oluştururken referans noktası olarak görülen Fila, size yeni formlar ve özgür çizgiler vadeder. Konforuna düşkün kullanıcılar için ideal olan modeller, Fila koleksiyonlarını keşfedenlere giyim konusunda sınırsız kombinasyon alternatifine ulaşmanın mutluluğunu yaşatır. Şehirli yaşama açık alan yaşamının özgür tavrını getirerek nefes almanızı sağlayan Fila ürünlerine, Barcin.com adresinden zahmetsizce sahip olabilirsiniz.

Daha fazla göster
{ "type": "productListViewed", "payload": [ ] }
Giriş Kayıt ol
Kayıt Ol

Kayıt olmak için boşlukları doldurunuz.

Oturum açarak hesabımı Aydınlatma Metni kabul ediyorum. Oturum açarak hesabımı Kullanıcı Sözleşmesi kabul ediyorum.
Kayıt Ol
Sipariş Takip
Sipariş takibi için aşağıdaki bilgileri giriniz.
Sipariş Detayı