{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Wilson

9 Sonuç
  1. Varsayılan
  2. Artan Fiyat
  3. Azalan Fiyat
  4. Yeni Gelenler
Filtreler
9 Sonuç
Seçili Filtreler
Seçili Filtreler
kategoriler All Kategoriler
markalar All Markalar
cinsiyet All Cinsiyet
kullanım alanı All Kullanım Alanı
renk All Renk
beden All Beden
fiyat All Fiyat
Filtreyi Uygula
Filtreyi Temizle
Filtreyi Uygula
Filtreyi Temizle
9 Üründen Ürünü görüntüledin.

Tenis, mücadelenin ve performansın üst düzeyde olduğu, dünyanın dört bir yanında ilgiyle oynanan ve takip edilen bir spor dalıdır. Her zaman dikkat çeken kıyafet ve ekipmanlarının yanı sıra amatör ya da profesyonel fark etmeksizin, izlerken veya oynarken her anı heyecan dolu bir aktivitedir. Asırlık turnuvaları, her biri tarihe altın harflerle yazılmış tenisçileri, tenisle özdeşleşen mekanları ve markalarıyla bu spor oldukça zengin bir dünyadır.

Tenis sporuna özel ekipmanlar ve kıyafetler üreten Wilson, bu spora yıllardır hizmet eden dünyaca ünlü markalar arasındadır. Tenis dünyasının en sevdiği markalardan olan Wilson, diğer spor branşlarına da ekipman desteği sağlar. Wilson; basketbol topu ve ekipmanları, futbol, golf, buz hokeyi gibi spor dalları için de zengin ürün yelpazesine sahiptir.


Wilson Tenis Ürünleri Nelerdir?


Tenis dendiğinde ilk akla gelenlerin başında bu spora özgü şık giyim tarzı gelir. Kıyafetlerin yanı sıra tenis raketi ve tenis topları sporun ana ekipmanlarıdır. Overgrip, kordaj gibi tenis raketini oluşturan malzemeler de tenisçilerin performansında doğrudan etkili olan ürünlerdir. Çim, toprak ve sert zeminlerde oynanan mücadelelerde tenis ayakkabıları, bu sporun sağlıklı ve etkin bir şekilde icra edilebilmesini sağlar. Ayrıca tenisçilerin yardımcı ekipmanları olarak tenis çantaları ve havlular gibi daha birçok üründen bahsedilebilir.


Tenis Kortlarında Wilson Modası


Tenis maçları ve antrenmanlarda, sporcuların performansına destek olan ve konforunu sağlayan kıyafetler Wilson'ın uzmanlık alanları arasındadır. Tenis, performans sergilerken vücudunuzda birçok kas grubunu aynı anda çalıştıran bir spor dalı olduğu için kıyafet seçimi çok önemlidir. O nedenle tenis kıyafetleri şık ve gösterişli olduğu kadar birçok teknik detayı da barındırır. Tenis sporunda uzmanlaşan Wilson, yıllar süren araştırmalar sonucu geliştirdiği teknolojileri modern tasarımlarıyla birleştirerek tenis dünyasına sunar. Erkek tenis kıyafetleri ve ekipmanları ile kadın tenis kıyafetleri ve ekipmanları açısından Wilson, her zaman adından sıkça söz ettiren markaların başında gelir.


Her Seviye İçin Özel Wilson Tenis Topları ve Wilson Raket Modelleri


Tenis sporunun temel ekipmanlarını tenis raketi ve tenis topu oluşturur. Başlangıçtan profesyonellik aşamasına kadar sporcuların her dönem farklı raket ihtiyaçları söz konusudur. Tenisin öğrenildiği ilk günlerde kullanılan raketler ile bu sporu profesyonel olarak icra eden sporcuların kullandığı raketler farklı özelliklere sahiptir. Başlangıç seviyesi için uygun olan raketler, ilk aşamada hareketlerin uygulanmasını kolaylaştıracak nitelikteyken ilerleyen seviyelerde sporcuların oyun tarzına göre raketler özelleştirilebilir. Wilson, raket ürünlerinde ihtiyacınız olan her bir ayrıntıyı ustalıkla işler. Raketlerde olduğu gibi, tenis topları da yine sporcuların seviyelerine ve tenisin oynandığı zemine göre sınıflandırılır. Çocuklar için daha az seken turuncu toplardan, antrenman ve maç toplarına kadar farklı top çeşitleri bulunur. İhtiyacınıza göre bir Wilson tenis topu tercihi ile verimli bir antrenman yapabilir ve tenis maçlarında mücadelenin tadını çıkarabilirsiniz.


Fonksiyonel Wilson Tenis Çantası Modelleri


Tenisçiler, genellikle yanlarından hiç ayırmadıkları çantaları ile bilinir. Ekipman ve kıyafet bakımından zengin olan bu sporda, tenis çantaları sporcuların en çok ihtiyaç duydukları ürünler arasındadır. Tenis çantaları, tenisçinin ihtiyacına göre değişmekle birlikte raketler, tenis topları, kıyafetler, ayakkabılar, havlular, gıdalar ve içeceklerin bir arada taşınmasını sağlayacak niteliktedir. Wilson tenis çantası modelleri, sporcuların koforuna ve mobilitesine ayak uyduracak tasarımlara sahiptir. Wilson sırt çantası modelleri ise sporculara daha küçük ancak fonksiyonel çanta alternatifleri sunar.


Wilson Tenis Ayakkabısı Modelleri ile Performansınızı Üst Düzeye Çıkarın


Her spor dalının kendine özgü dinamikleri vardır. Genellikle kolların çalıştığı bir spor olan teniste ayaklar da fazlasıyla aktiftir. Hatta sadece ayak çabukluğunuzla bile rakiplerinize üstünlük kurabilirsiniz. Etkin bir tenis performansı için ayaklarınızın rahat etmesi, ayakkabınızın tenis oynadığınız zeminle uyumlu olması gerekir. Wilson tenis ayakkabısı modelleri, tenise özgü tasarımları ve sahip olduğu teknolojiler ile korttaki performansınızı üst düzeye çıkarmanıza destek olur.


Wilson Tenis Ürünleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?


Tenis ekipmanları tercihinde en önemli faktör, tenis seviyesidir. Başlangıç seviyesinden profesyonellik düzeyine kadar her aşama için uygun tenis ekipmanı tercih edilmelidir. Bu tercihler doğrudan performansa etki ettiği gibi, sporcu sağlığı için de bir gerekliliktir. Tenis ekipmanları tercihinde dikkat edilmesi gereken temel kriterleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Tenis raketleri, kafa çapı, grip uzunluğu ve kalınlığı, kordaj türlerine göre yüzlerce konfigürasyona sahiptir. Başlangıç seviyesindeki raketlerin nitelikleri ile profesyonel seviyeler için uygun olan raketler farklı özelliklere sahiptir. Bu aşamada, sporun doğru bir şekilde öğrenilmesi ve oynanabilmesi için tenis profesyonellerinden yardım alınması çok önemlidir.
  • Tenis kıyafetleri, maçlarda ya da antrenmanlarda performans sergilerken sporcuların konforunu ve hareket kapasitesini artıracak özelliklerde olmalıdır. Tenisçiler kort içerisinde sürekli hareket halinde olduğu için hafif olmaları önemli bir kriterdir. Aynı zamanda cildinizin nefes almasını sağlayan, teri tutmayan teknolojilerde üretilir.
  • Tenis çantası modellerinde ise en çok aranan özellik fonksiyonelliktir. Ancak bu fonksiyonellik sporcunun tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre farklılık gösterebilir. Yanınızda taşıyacağınız raket ve top sayısı, kıyafetler ve ayakkabılarınıza uygun ebatlardaki çantaları tercih etmelisiniz. Antrenmanlarda ve maçlardaki ihtiyaçlarınıza uygun farklı tenis çantası modellerine yönelmeniz faydalı olabilir.
  • Tenis ayakkabılarınızı seçerken de önceliğiniz ayaklarınızın en rahat edeceği modeller olmalıdır. Sert zeminlerde kaymaz taban, sakatlıklarının önüne geçilebilmesi için önemli bir özellik iken toprak zeminlerde ise oyun stilinize göre kayma hareketini kolaylaştıran tenis ayakkabısı modellerine yönelebilirsiniz. Yine ayakların nefes almasına yardımcı olan modeller, tenis ayakkabılarının en çok aranan özellikleri arasındadır.
  • Tenis topları, genellikle oyuncuların seviyelerine ve zemine göre sınıflandırılmıştır. Başlangıç seviyesinde daha az seken toplar kullanılırken ilerleyen seviyelerde ise standart tenis topları kullanılır.

Kıyafetleri ve ekipmanlarıyla oldukça zengin olan Wilson markasının, tenis dünyasına ait aradığınız bütün ürünleri Barcin.com’un geniş ürün yelpazesinde bulabilirsiniz.

Daha fazla göster
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "100.65.WRT137100", "name": "Wilson (WTR137100) Starter Easy Beginner Soft Tenis Topu", "price": 229.90, "brand": "Wilson", "variant": "Sarı", "category": "Unisex/Spor malzemeleri/Teni̇s topu", "dimension6": "229.90", "dimension9":"Spor Malzemeleri", "dimension10" : "100.65.WRT137100", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "100000900061", "dimension20": "STANDART", "dimension30": "92408", "list": "wilson" }, { "id": "TOPBSKWIL060", "name": "Wilson NBA Team Tribute Philadelphia No:7 Basketbol Topu", "price": 709.90, "brand": "Wilson", "variant": "Mavi", "category": "Unisex/Spor malzemeleri/Basket topu", "dimension6": "709.90", "dimension9":"Basketbol", "dimension10" : "TOPBSKWIL060", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "SS22", "dimension14": "200100709053", "dimension20": "STANDART", "dimension30": "183503", "list": "wilson" }, { "id": "TOPBSKWIL056", "name": "Wilson NBA Team Golden State Warrios No:7 Basketbol Topu", "price": 709.90, "brand": "Wilson", "variant": "Mavi", "category": "Unisex/Spor malzemeleri/Basket topu", "dimension6": "709.90", "dimension9":"Basketbol", "dimension10" : "TOPBSKWIL056", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "SS22", "dimension14": "200100709046", "dimension20": "STANDART", "dimension30": "183501", "list": "wilson" }, { "id": "TNSRKTWIL265", "name": "Wilson Ultra 105 S CV FRM W/O CVR 3 WRT73761 U3 27.25\u0022 Unisex Tenis Raketi", "price": 3239.90, "brand": "Wilson", "variant": "Siyah", "category": "Unisex/Spor malzemeleri/Teni̇s raketi̇", "dimension6": "3239.90", "dimension9":"Tenis", "dimension10" : "TNSRKTWIL265", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "SS22", "dimension14": "200100708042", "dimension20": "STANDART", "dimension30": "205623", "list": "wilson" }, { "id": "100.311.WRZ4014PK", "name": "Wilson Wrz 4014 Over 3\u0027lü Grip", "price": 330, "brand": "Wilson", "variant": "Pembe", "category": "Unisex/Spor malzemeleri/Grip", "dimension6": "330", "dimension9":"Spor Malzemeleri", "dimension10" : "100.311.WRZ4014PK", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "100001309563", "dimension20": "STANDART", "dimension30": "27076", "list": "wilson" }, { "id": "TOPTNSWIL003", "name": "Wilson Us Open Xd Tball 3\u0027lü Tenis Topu", "price": 372.99, "brand": "Wilson", "variant": "Yeşil", "category": "Unisex/Spor malzemeleri/Teni̇s topu", "dimension6": "372.99", "dimension9":"Spor Malzemeleri", "dimension10" : "TOPTNSWIL003", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "FW23", "dimension14": "100001309598", "dimension20": "STANDART", "dimension30": "23498", "list": "wilson" }, { "id": "TNSRKTWIL657", "name": "Wilson Us Open WR082510 23\u0027\u0027 Çocuk Tenis Raketi", "price": 1550, "brand": "Wilson", "variant": "Siyah", "category": "Çocuk/Spor malzemeleri/Teni̇s raketi̇", "dimension6": "1550", "dimension9":"Tenis", "dimension10" : "TNSRKTWIL657", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "SS22", "dimension14": "200100708038", "dimension20": "STANDART", "dimension30": "205621", "list": "wilson" }, { "id": "100.312.WRZ537800", "name": "Wilson (WRZ537800) Bowl Fun Vibrasyon", "price": 39.90, "brand": "Wilson", "variant": "Multi Renk", "category": "Unisex/Spor malzemeleri/Spor malzemesi̇", "dimension6": "39.90", "dimension9":"Spor Malzemeleri", "dimension10" : "100.312.WRZ537800", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "100001309594", "dimension20": "STANDART", "dimension30": "27078", "list": "wilson" }, { "id": "TOPTNSWIL001", "name": "Wilson Championship Extra Duty (3 Pair) Tenis Topu", "price": 359.99, "brand": "Wilson", "variant": "Sarı", "category": "Unisex/Spor malzemeleri/Teni̇s raketi̇", "dimension6": "359.99", "dimension9":"Spor Malzemeleri", "dimension10" : "TOPTNSWIL001", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "FW23", "dimension14": "100000012259", "dimension20": "STANDART", "dimension30": "235965", "list": "wilson" } ] }
Giriş Kayıt ol
Kayıt Ol

Kayıt olmak için boşlukları doldurunuz.

Oturum açarak hesabımı Aydınlatma Metni kabul ediyorum. Oturum açarak hesabımı Kullanıcı Sözleşmesi kabul ediyorum.
Kayıt Ol
Sipariş Takip
Sipariş takibi için aşağıdaki bilgileri giriniz.
Sipariş Detayı