{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Güvenli Alışveriş

2000 TL üzeri Ücretsiz kargo!

Adidas Superstar

10 Ürün
  1. Varsayılan
  2. Artan Fiyat
  3. Azalan Fiyat
  4. Yeni Gelenler
Filtrele

Seçili Filtreler (1)

Temizle
Temizle
Daha fazla göster
10 Ürünü Listele
Kategorinin Öne Çıkanları
10 üründen ürün görüntüledin.

Adidas Superstar


Başlangıçta basketbol ayakkabısı olarak piyasaya sürülen Adidas Superstar modelleri, minimalist tasarımı ve kauçuk gövdesi ile popülaritesini asla yitirmeyecek niteliklere sahip bir ürün olma özelliği gösteriyor. Markayla bütünleşen Superstar ayakkabı çeşitlerini; sade üst tasarımı, yan kısımlarındaki Adidas logosu ve topuğundaki Trefoil amblemi ön plana çıkarıyor. Ancak en büyük ayırt edici özelliğini kauçuk burun kapağı oluşturuyor. Kauçuk burun kapağı deniz kabuğunun görünümünden ilham alarak tasarlanıyor. Bu yönüyle standart spor ayakkabıları arasında farklılığını ortaya koyuyor. Superstar’ın sadeliği, onu güvenilir bir günlük ayakkabı haline getiriyor. Nasıl görüneceği konusunda endişelenmeden hemen hemen her şeyle kombinlenmesini sağlıyor.


Adidas Superstar Modellerinin Avantajları


  • Modası geçmeyen bir klasik olan Adidas Superstar modelleri popüler kültürün ve moda trendlerinin vazgeçilmezidir.
  • Adidas Superstar çocuk, kadın ve erkek koleksiyonları her yaşa ve her zevke hitap edecek geniş ürün yelpazesine sahiptir.
  • Superstar’ın en büyük özelliği olan minimalist tasarımı ayakkabıların her türlü giysiyle uyumlu görünmesini sağlar.
  • Tüm Superstar modelleri ayak bileği çevresinde daha fazla rahatlık sağlayan düşük kesimli bir yapıyla tasarlanır.
  • Başlangıçta basketbol ayakkabısı olarak tasarlandığı için yüksek yol tutuşu kazandırır.
  • Adidas Superstar modelleri ayakları esnek şekilde sarar ve oldukça şık görünür.

Rahatlık ve Stil Kazandıran Tasarım


Adidas Superstar tüm zamanların en rahat ayakkabılarından biri olma özelliğine sahip. Superstar’ın sentetik kauçuk çanak dış tabanı, onun standart kauçuk tabanlı ayakkabılardan daha hafif olmasını sağlıyor. Bu sayede yürüyüş esnasında ayaklar üzerindeki ağırlığı hafifletiyor. Yumuşak orta tabanındaki belirgin dikiş detayları ise ayakkabının ayak hareketlerini sınırlandırmasını engelliyor ve hareket özgürlüğü sunuyor. Superstar’ın üst kısmı da standart spor ayakkabılardan farklı olarak yumuşak yastıklama hissi için kumaş astarlı ve sırçalı deriyle tasarlanıyor. Bunlara ek olarak ayakkabının zikzak desenini takip eden sentetik tabanı yüksek yol tutuşu sağlayarak spor aktiviteleri sırasında burkulma gibi olumsuz durumları minimize ediyor. Tüm özellikleri serinin ayakkabılarının ekstra dayanıklı olmasını sağlıyor. Bu sayede hava koşulları, zemin durumu ve aktiviteden bağımsız olarak Superstar modelleri uzun yıllar kullanılabiliyor.

Adidas Superstar erkek ayakkabısı bedenleri 36 numaradan 48 numaraya kadar değişiklik gösteriyor. Doğru ayakkabı numarasını seçmek için Adidas ölçü rehberinden yardım almak maksimum konfor sağlıyor. Adidas Superstar kadın ayakkabıları ise 36 numaradan 40,5 numaraya kadar seçenek sunuyor. Birçok farklı renk ve desende satışa sunulan modeller arasından standart Adidas Superstar siyah ve beyaz seçenekleri ön plana çıkıyor. Bunlara ek olarak Adidas’ın ikonik 3-şerit sisteminin farklı renklerini, parlak ve mat seçeneklerini içeren çeşitler bulunuyor. Bu çeşitler arasından tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.


Yeni Sezon Adidas Superstar Foundation Modelleri


Superstar serisinin bir versiyonu olan Adidas Superstar Foundation, serinin klasik ve sade görünümünü taşıyan çizgilerini, ikonik 3-şerit sistemini ve imza niteliğindeki kauçuk deniz kabuğu görünümündeki dış gövdesini içeriyor. Foundation özel tasarımı ve kullandığı teknolojileriyle hem antrenmanlarda hem de günlük yürüyüşlerde kullanılmaya uygun nitelikler taşıyor. Ayakkabının üst kısmındaki Superstar imzası, metalik ve yaldızlı renklerle işleniyor. Ayrıca, Foundation’da kullanılan yüksek verimli ve örgü desenli deri yüzey, ayakkabının hava koşullarına direnç göstermesini sağlıyor. Ayakkabının hava geçirgenliği sağlayan noktaları ise ayak sağlığını destekliyor. Aynı zamanda özel kumaş teknolojileriyle tasarlanan, hava alan ve kuruluk sağlayan ayakkabı iç astarı, antrenman ve günlük yürüyüş esnasında konfor kazandırıyor. Bununla birlikte ayaklardaki sürtünmeyi engelleyerek ayak sağlığını destekliyor.

Tüm detaylarıyla kullanıcılarının konforunu ön plana alan Superstar Foundation, kauçuk burun kapağının esnek yapısı ile ayak hareketlerinin kısıtlanmasını engellerken darbelerin şiddetini azaltarak ayakların zarar görmesini önlüyor. Foundation özel tasarıma sahip hafif EVA orta tabanı ve OrthoLite teknolojisi ile güvenliği artırıyor. OrthoLite, ağırlığın tabana eşit yayılmasını sağlayarak her adımda güvenlik ve konfor sunuyor. Bunlara ek olarak Adidas Superstar Foundation modellerinin yumuşak ve yüksek yastıklama sağlayan bütüncül iç tabanı performansı artırıyor. Dinamik hareketler esnasında yumuşak bir bitiş kazandıran yastıklar, üst düzey taban teknolojileriyle birlikte kayma riskini önleyerek tüm zeminlerde güvenli kullanım sağlıyor.


Kombin Kolaylığı Sunan Adidas Superstar Çeşitleri


Superstar modelleri stil açısından kolaylık sunan farklı renkleri içeriyor. Adidas Superstar beyaz seçeneği Skinny kot pantolonlarla uyum sağlıyor. Ayıca siyah pantolonlarla da bir kontrast oluşturarak odak noktasını ayakkabılar üzerine çekiyor. Aynı zamanda kot şort ve salaş gömlek kombini ile alternatif bir şıklık oluşturmaya yardımcı oluyor. Bunlara ek olarak ayakkabı, beyaz rengi ve net ikonik çizgileri sayesinde elbise ve etek modelleriyle uyumu yakalıyor.

Benzer özelliklere sahip siyah Superstar ayakkabı seçenekleri ise koyu jogger ve kot pantolonlarla çok yakışıyor. Bununla birlikte siyah renklerin ağırlıklı olduğu giyecekleri tamamlıyor. Ekstra şıklık için Superstar’ın siyah rengi ve beyaz çizgileri, gri sweatshirt ve gri büyük hırkalarla oldukça şık görünüm oluşturuyor.

Bu özelliklerinin dışında tüm Superstar modelleri tasarımları itibarıyla spor taytların ve eşofmanların şıklığını da destekliyor. Özellikle ikonik şeritlerin renkli ve desenli olduğu Superstar modelleri spor taytların renkleriyle uyumlu seçildiği zaman sportif şıklık bir üst seviyeye taşınıyor. Canlı renkli taytlarla birlikte kullanmak için beyaz, nötr renkli eşofmanlarla birlikte kullanmak için siyah Superstar seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Superstar ayakkabılar özel kumaş yapıları ve tasarımda kullandığı teknolojilerle performansı artırırken ayak sağlığını maksimum düzeyde koruyor. Bu avantajlarıyla tüm kullanıcılarına ayrıcalık kazandırıyor. Barçın seçkin Adidas Superstar modellerini sizler için bir araya getiriyor. Eğer siz de Adidas Superstar modellerinin getirdiği konfor ve ayrıcalıktan faydalanmak isterseniz barcin.com’da dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilir ve güvenli alışveriş deneyimini yaşama fırsatını yakalayabilirsiniz.

Tümünü göster
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "MCQ83", "name": "adidas Sportswear Superstar XLG Essence Kadın Spor Ayakkabı", "price": 3599.90, "brand": "adidas", "variant": "Beyaz", "category": "Kadın/Ayakkabı/Kadin ayakkabisi", "dimension6": "4799", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "IE2974", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimli" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100810677", "dimension20": "37.5", "dimension30": "260828", "list": "adidas-superstar" }, { "id": "KXM74", "name": "adidas Sportswear Superstar Kadın Spor Ayakkabı", "price": 4549, "brand": "adidas", "variant": "Beyaz", "category": "Kadın/Ayakkabı/Kadin ayakkabisi", "dimension6": "4549", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "FV3285", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100809020", "dimension20": "40.5", "dimension30": "259032", "list": "adidas-superstar" }, { "id": "NJR02", "name": "adidas Sportswear Superstar Erkek Spor Ayakkabı", "price": 3409.90, "brand": "adidas", "variant": "Beyaz", "category": "Erkek/Ayakkabı/Erkek ayakkabisi", "dimension6": "4549", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "IF3652", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimli" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100811329", "dimension20": "44", "dimension30": "270674", "list": "adidas-superstar" }, { "id": "KXM74", "name": "adidas Sportswear Superstar Kadın Spor Ayakkabı", "price": 3409.90, "brand": "adidas", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Ayakkabı/Kadin ayakkabisi", "dimension6": "4549", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "FV3286", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimli" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100809023", "dimension20": "37.5", "dimension30": "266169", "list": "adidas-superstar" }, { "id": "MDN10", "name": "adidas Sportswear Superstar XLG Kadın Spor Ayakkabı", "price": 3599.90, "brand": "adidas", "variant": "Kırmızı", "category": "Kadın/Ayakkabı/Kadin ayakkabisi", "dimension6": "4799", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "IE2986", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimli" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100810688", "dimension20": "39.5", "dimension30": "244768", "list": "adidas-superstar" }, { "id": "NJR02", "name": "adidas Sportswear Superstar Erkek Spor Ayakkabı", "price": 3409.90, "brand": "adidas", "variant": "Beyaz", "category": "Erkek/Ayakkabı/Erkek ayakkabisi", "dimension6": "4549", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "IF3654", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimli" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100811335", "dimension20": "41.5", "dimension30": "263478", "list": "adidas-superstar" }, { "id": "FCE82", "name": "adidas Superstar C Çocuk Spor Ayakkabı", "price": 1949.90, "brand": "adidas", "variant": "Beyaz", "category": "Çocuk/Ayakkabı/Çocuk ayakkabisi", "dimension6": "2599", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "EF5395", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimli" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100592316", "dimension20": "31.5", "dimension30": "30259", "list": "adidas-superstar" }, { "id": "GVS47", "name": "adidas Superstar CO Erkek Spor Ayakkabı", "price": 4549, "brand": "adidas", "variant": "Beyaz", "category": "Erkek/Ayakkabı/Erkek ayakkabisi", "dimension6": "4549", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "EG4960", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100593133", "dimension20": "43.5", "dimension30": "29428", "list": "adidas-superstar" }, { "id": "GVS47", "name": "adidas Superstar CO Erkek Spor Ayakkabı", "price": 4549, "brand": "adidas", "variant": "Beyaz", "category": "Erkek/Ayakkabı/Erkek ayakkabisi", "dimension6": "4549", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "EG4958", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100593109", "dimension20": "44.5", "dimension30": "29446", "list": "adidas-superstar" }, { "id": "GVS47", "name": "adidas Superstar CO Erkek Spor Ayakkabı", "price": 4549, "brand": "adidas", "variant": "Siyah", "category": "Erkek/Ayakkabı/Erkek ayakkabisi", "dimension6": "4549", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "EG4959", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100593115", "dimension20": "44.5", "dimension30": "29451", "list": "adidas-superstar" } ] }
Giriş Kayıt ol
Kayıt Ol

Kayıt olmak için boşlukları doldurunuz.

Oturum açarak hesabımı Aydınlatma Metni kabul ediyorum. Oturum açarak hesabımı Kullanıcı Sözleşmesi kabul ediyorum.
Kayıt Ol
Sipariş Takip
Sipariş takibi için aşağıdaki bilgileri giriniz.
Sipariş Detayı