{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Güvenli Alışveriş

2000 TL üzeri Ücretsiz kargo!

Vans Koleksiyonlar

11 Sonuç
  1. Varsayılan
  2. Artan Fiyat
  3. Azalan Fiyat
  4. Yeni Gelenler
Filtreler
11 Sonuç Koleksiyonlar
Seçili Filtreler
Seçili Filtreler
Kategoriler Koleksiyonlar
kategoriler Koleksiyonlar
markalar All Markalar
cinsiyet All Cinsiyet
kullanım alanı All Kullanım Alanı
renk All Renk
Daha fazla göster
beden All Beden
Daha fazla göster
fiyat All Fiyat
Filtreyi Uygula
Filtreyi Temizle
Filtreyi Uygula
Filtreyi Temizle
Kategorinin Öne Çıkanları
11 Üründen Ürünü görüntüledin.

Vans Koleksiyonlar

Tasarımları ile yıllara meydan okuyan marka, günlük stilinizi oluştururken ihtiyaç duyduğunuz ayakkabıları sizlere sunar. Kaykay stilinden ilham alınarak geliştirilen ürünler, konfor ve şıklığı bir arada yaşamak isteyenlerin tercihi olabilir. Kullanım alanı ve ihtiyaçlar doğrultusunda göz alıcı koleksiyonlar hazırlanır. Bir klasik değeri taşıyan koleksiyonlar zaman zaman yenilenerek değişikliğe uğrar. Sezonluk değişimlerin yanı sıra her dönem popülerliğini koruyan ikonik ayakkabılar da bulunur. Vans koleksiyonları farklı tarzlara hitap eden Vans ayakkabılarından oluşur. Böylece geniş kitleler zamansız Vans tasarımlarına dolaplarında yer verebilir. Modanın evrimine göre her sezon yenilenen ürünler, Vans yeni koleksiyon parçalarını oluşturur. Vans koleksiyon ayakkabıları geçmişin izlerini taşıyarak modernize edilir. Her adımda efsaneyi yaşamak için siz de Vans özel koleksiyon ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Vans Koleksiyon Ürünleri Nelerdir?

Vans koleksiyonları birbirinden farklı silüete sahip ayakkabı çeşitlerine göre ayrılır. Koleksiyonlar arasında kaykay stiline uygun ikonik modellerden günümüz dünyasına hitap eden yenilikçi tasarımlara kadar pek çok ürün bulunabilir. Modellerin şık görünümü sadece kaykaycıların değil farklı tarzları olan insanların da ilgisini çeker. Özellikle sokak stiline damgasını vuran ikonik Vans ayakkabıları geniş kitleler tarafından kullanılır. Yenilikçi dizaynı ayakkabıların şehir hayatı içinde yer edinmesini sağlar. Vans ayakkabılarının konforlu yapısı ise farklı spor dalları için ürünleri kullanılabilir kılar. Kaykay kültürünün simgesi olan Vans koleksiyon çeşitleri şu şekildedir:

Vans Slip-On

Slip- On en sade Vans tasarımı olarak karşınıza çıkar. Diğerlerinin aksine bağcıksız bir ayakkabıdır. Topuk kısmında ikonik kırmızı Vans baskısı bulunur. Popüler kültürün bir simgesi haline gelen model, 1979 yılından beri üretilir. Hafif yapısı ve rahatlığı sayesinde farklı yaş grupları tarafından severek kullanılır. Damalı versiyonu en çok göze çarpan modelidir.

Vans Authentic

Vans Authentic orijinal görünümü ile “Off The Wall” tarzını en iyi şekilde yansıtan ayakkabılardan biridir. 1966 yılında tasarlanan koleksiyon, açık ve koyu olacak şekilde düz renklerin hâkim olduğu modeller içerir. Bu koleksiyonda Vans kadın ve erkek kullanıcılar için ürünler tasarlar. Özellikle Authentic beyaz Vans herkes tarafından beğeni toplayan zamansız bir üründür.

Vans Old Skool

Vans Old Skool koleksiyonunda kaykaycılar ve müzik dünyasının seçkin mensupları için Punk kültürünün sembolü olan ayakkabılar arasında yer alır. Old Skool koleksiyonu side stripe ile ön plana çıkar. Bunun yanında piyasaya çıktığı günden beri popülerliğini koruyan koleksiyon modelleri, dayanıklı kanvas ve deriden üretilir.

Vans Era

Dolgulu bilek kısmıyla daha rahat bir kaykay deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Era koleksiyonunda bulunan ayakkabıların dış tabanı waffle özelliktedir. Böylece yere daha sağlam bir şekilde basmanız sağlanır.

Vans Sk8- Hi

Sokak kültürünün her dönemde sembolü olan Sk8-Hi, side stripe çizgisi ve rahatlığıyla ön plana çıkar. Bilekli Vans olarak da bilinen modelin dört mevsim giyilebilir olması avantaj sağlar. Vans erkek ve kadın kullanıcıların yanı sıra çocuklar için de Sk8- Hi koleksiyonu hazırlar.

Vans Koleksiyon Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Vans koleksiyon ürünleri hareketli bir yaşama sahip kaykaycılar düşünülerek tasarlanır. Popüler kültürün vazgeçilmezleri arasında yer alan modeller şık görünüm ve ayak konforu için idealdir. Koleksiyon ürünlerinin diğer özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Vans Slip- On, bağcıksız yapısı sayesinde kolayca giyilip çıkarılabilir. Elastik yan parçalar son derece esnektir ve ayakların şeklini alır. Dolgulu yakaları ile ayakları kavrayan modelin üst kısmında Vans marka etiketi bulunur. Birçok modelde olduğu gibi Slip- On ayakkabıda da kanvas kullanılır.
  • Vans Sk8- Hi bilekli olmasıyla diğerlerinden ayrılır. Dolgulu bilek kısmı kaykay başta olmak üzeri farklı sporları yaparken destek sağlar. Sokak tarzının en gözde parçalarından biri olarak varlığını sürdürür.
  • Vans ayakkabılar waffle tabana sahiptir. Zemin ile mükemmel tutuş sağlayarak kayma riskini azaltır. Koleksiyonların hepsinde bulunan waffle taban bazı modellerde platform olarak görülebilir.
  • Ayakkabılarda kanvas ve deri karışımı kullanılır. Vans koleksiyon modellerinin bazılarında yapıştırıcı ve dış malzeme dahil olmak üzere tüm malzemeler hayvansal katkı olmadan vegan üretilir.
  • Yenilenen koleksiyonların birçoğunda süet ve deri birlikte kullanılır. Dayanıklı iç malzeme ve konfor sunan taban desteği kullanıcılara rahatlık sağlar.

Vans Kuruluş Hikayesi

1966 yılında kurulan Vans kısa sürede kendini ispatlar ve sokak kültürünün asi ruhuna katkıda bulunur. Popüler bir simge haline gelen Güney Kaliforniya’da ilgi odağı olmayı başarır. Ünü giderek tüm dünyaya yayılan marka bir zaman sonra efsane haline gelir. Yapışkan tabanı ve rahat iç tasarımı sayesinde farklı spor dallarıyla uğraşan sporcular tarafından sevilir. Vans, ilk olarak Authentic sonrasında Era koleksiyonunu çıkarır. Dolgulu yakasıyla dikkat çeken ayakkabı bir neslin tercihi olur. 1977 yılına gelindiği zaman Vans ayakkabılarında side stripe ilk kez görülmeye başlar. İlk olarak Old Skool koleksiyonunda görülür ve Vans markasının vazgeçilmezi haline gelir. Daha sonraları kaykaycılar ve BMX sürücüleri arasında oldukça popüler olan Slip- On modeller ikonik bir hal alana kadar dünya genelinde kullanılır. Kaykaycıların bileklerini darbelerden korumak ve işlevsellik katmak için inovatif bir silüet ile Sk8- Hi tasarlanır.

Zaman içinde temel koleksiyonların yanı sıra oldukça ses getiren dama deseni birçok ürüne uyarlanır. Geçmişten bugüne kadar popülerliğini sürdüren tasarımlar, asi sokak tarzını spor şık bir havaya dönüştürür. Yetenekli tasarımcıların iş birliği ile renkli, dinamik ve sıra dışı tasarımlar geliştirilir. Farklı topuk ve dış yüzey malzemeleri sayesinde geniş kullanıcı kitlesine hitap eder. Vans fiyat bakımından incelendiğinde ise koleksiyonlara göre etiketlerin değiştiği görülebilir. Siz de düz renkler ve sade görünümlerin yanında çarpıcı detaylar görmek için çok çeşitli ürün yelpazesine sahip Vans tasarımlarını incelemek istiyorsanız Barcın.com adresine göz atabilirsiniz.

Daha fazla göster
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "VN0009PZYY61", "name": "Vans Sportswear Old Skool Stackform Kadın Spor Ayakkabı", "price": 2099.90, "brand": "Vans", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Ayakkabı/Unisex ayakkabi", "dimension6": "2999", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimli" , "dimension13": "FW23", "dimension14": "200100782282", "dimension20": "39", "dimension30": "216774", "list": "vans-koleksiyonlar" }, { "id": "VVNN0005", "name": "Vans Sportswear Old Skool SS24 Erkek Spor Ayakkabı", "price": 2869, "brand": "Vans", "variant": "Sarı", "category": "Erkek/Ayakkabı/Erkek ayakkabisi", "dimension6": "2869", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100825355", "dimension20": "42.5", "dimension30": "259413", "list": "vans-koleksiyonlar" }, { "id": "VN0009PZCHN1", "name": "Vans Sportswear Old Skool Stackform Essential Kadın Spor Ayakkabı", "price": 3749, "brand": "Vans", "variant": "Pembe", "category": "Kadın/Ayakkabı/Kadin ayakkabisi", "dimension6": "3749", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100825422", "dimension20": "39", "dimension30": "259420", "list": "vans-koleksiyonlar" }, { "id": "VVNS0007", "name": "Vans Sportswear Old Skool SS24 Erkek Spor Ayakkabı", "price": 2869, "brand": "Vans", "variant": "Bej", "category": "Erkek/Ayakkabı/Erkek ayakkabisi", "dimension6": "2869", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100825379", "dimension20": "42.5", "dimension30": "264425", "list": "vans-koleksiyonlar" }, { "id": "VVNN0005", "name": "Vans Sportswear Old Skool SS24 Erkek Spor Ayakkabı", "price": 2869, "brand": "Vans", "variant": "Kahverengi", "category": "Erkek/Ayakkabı/Erkek ayakkabisi", "dimension6": "2869", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100825319", "dimension20": "40.5", "dimension30": "254648", "list": "vans-koleksiyonlar" }, { "id": "VN0A7Q5MBPB1", "name": "Vans Sportswear UA Old Skool Stackform Kadın Spor Ayakkabı", "price": 2099.90, "brand": "Vans", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Ayakkabı/Unisex ayakkabi", "dimension6": "2999", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimli" , "dimension13": "FW23", "dimension14": "200100782447", "dimension20": "40", "dimension30": "216779", "list": "vans-koleksiyonlar" }, { "id": "VN0005UFPNK1", "name": "Vans Sportswear Old Skool Kadın Spor Ayakkabı", "price": 2869, "brand": "Vans", "variant": "Pembe", "category": "Kadın/Ayakkabı/Kadin ayakkabisi", "dimension6": "2869", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100825367", "dimension20": "40", "dimension30": "258133", "list": "vans-koleksiyonlar" }, { "id": "VN0007NTDSB1", "name": "Vans Sportswear Old Skool Unisex Spor Ayakkabı", "price": 2869, "brand": "Vans", "variant": "Mavi", "category": "Unisex/Ayakkabı/Unisex ayakkabi", "dimension6": "2869", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100825391", "dimension20": "40", "dimension30": "254706", "list": "vans-koleksiyonlar" }, { "id": "VVNN0005", "name": "Vans Sportswear Old Skool SS24 Erkek Spor Ayakkabı", "price": 2869, "brand": "Vans", "variant": "Yeşil", "category": "Erkek/Ayakkabı/Erkek ayakkabisi", "dimension6": "2869", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100825331", "dimension20": "38", "dimension30": "254699", "list": "vans-koleksiyonlar" }, { "id": "VN000CR5BOU1", "name": "Vans Sportswear Old Skool \u002724 Kadın Spor Ayakkabı", "price": 3049, "brand": "Vans", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Ayakkabı/Kadin ayakkabisi", "dimension6": "3049", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100825611", "dimension20": "36", "dimension30": "260437", "list": "vans-koleksiyonlar" }, { "id": "VVANS0007", "name": "Vans Sportswear Old Skool SS24 Kadın Spor Ayakkabı", "price": 3219, "brand": "Vans", "variant": "Bej", "category": "Kadın/Ayakkabı/Kadin ayakkabisi", "dimension6": "3219", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100825373", "dimension20": "39", "dimension30": "254641", "list": "vans-koleksiyonlar" } ] }
Giriş Kayıt ol
Kayıt Ol

Kayıt olmak için boşlukları doldurunuz.

Oturum açarak hesabımı Aydınlatma Metni kabul ediyorum. Oturum açarak hesabımı Kullanıcı Sözleşmesi kabul ediyorum.
Kayıt Ol
Sipariş Takip
Sipariş takibi için aşağıdaki bilgileri giriniz.
Sipariş Detayı