{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Güvenli Alışveriş

2000 TL üzeri Ücretsiz kargo!

Nike Blazer

5 Ürün
  1. Varsayılan
  2. Artan Fiyat
  3. Azalan Fiyat
  4. Yeni Gelenler
Filtrele

Seçili Filtreler (1)

Temizle
Temizle
Daha fazla göster
5 Ürünü Listele
Kategorinin Öne Çıkanları
5 üründen ürün görüntüledin.

Nike Blazer Ayakkabı Modelleri


İmza attığı tasarımlarla spor giyim trendlerine yön veren Nike, benimsediği bütüncül yaklaşımla estetik ve işlevsel detayları bir araya getiriyor. Spor salonlarından sokak aralarına taşan Nike spor ayakkabı modelleri de bu yaklaşımın bir ürünü olarak kullanıcılarla buluşuyor. Markanın ilk kez 1972 yılında basketbol ayakkabısı olarak piyasaya sürdüğü ve bugün bile sokak stiline sahip kombinlerinin yıldızı olmayı başaran Nike Blazer modeli, firmanın spor giyim sektöründeki uzun soluklu yolculuğunu temsil ediyor. Değişmeyen konfor ve şıklık parolası kendini hissettirirken yıllar içinde gelişen teknolojilerle birlikte yenilenen pek çok özellik kullanıcılara daha konforlu bir deneyim vadediyor. İlk kez NBA yıldızı George Gervin tarafından kullanılan model, sporcular için de kusursuz performansın sembolü olarak görülüyor. Geçmişten bugüne kadar gelen kesintisiz süreç, Nike Blazer modellerinin gelişimine ışık tutuyor. Her sezon yenilenen Barcin.com ürün yelpazesi de en gözde modelleri sizin için bir araya getiriyor. Sert hatlarıyla dikkat çeken erkek spor ayakkabı modelleri ve küçük bir dokunuşla büyük farklar yaratan kadın spor ayakkabı çeşitleri kullanıcıların tercihi oluyor. Arzu edilen tüm özellikleri üzerinde toplayan Nike Blazer ise her dönemin öne çıkan modellerinden olmayı başarıyor.


Geçmişten İzler Taşıyan Özgün Tasarım


1972 yılında kullanıcılarla buluştuğu ilk günden itibaren bir fenomene dönüşen Nike Blazer modelleri, sahip oldukları eşsiz tasarım sayesinde hâlen popülerliğini koruyor. Yıllar içinde Nike Blazer modeli özelinde Off-White, Supreme ve Sacai gibi farklı markalarla yapılan işbirlikleri de ürünün moda sektörü için önemli bir anlam ifade ettiğini gözler önüne seriyor. Günümüzün modern estetik anlayışıyla yeni bir silüete kavuşan model, üzerinde taşıdığı geçmişten izlerle zamanlar arasında bağ kurmayı başarıyor ve retro görünümünü muhafaza ediyor. Tasarım anlamındaki çeşitli yapısı ürünün farklı tarzlara sahip kullanıcılar tarafından tercih edilebilmesini sağlarken sadeliği de kombinlerle uyum sağlayabilmesinde önemli bir rol üstleniyor. Ürünün yan tarafında ikonik Nike logosu yer alırken taban kalınlığı göze hoş gelen bir tarz yaratıyor. Nike Blazer tasarımındaki bu gibi detaylarla gardıropların olmazsa olmazları arasında yer alıyor.


Her Zaman Her Koşulda Üst Düzey Konfor


Sahip oldukları özgün tasarımla iddialı bir profil çizen Nike Blazer ayakkabı modelleri, sundukları konfor ve rahatlıkla bu iddiayı bir adım öteye taşıyor. Kullanıcılar için bir üründen çok deneyim ortaya çıkarmayı hedefleyen Nike, Blazer modelinde bu konudaki başarısını bir kez daha kanıtlıyor. Yıllar içinde farklı malzemeler kullanılarak üretilen Nike Blazer modelleri günümüzde daha çok süet, deri ve kauçuk kullanılarak üretiliyor. Dayanıklı malzemelerin tercih edilmesi ürünlerin kullanım ömrünü uzatırken aynı zamanda pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Tabanda kullanılan kauçuk malzemeler, zemin ile ayakkabı arasındaki etkileşimi artırarak dengenizi korumanıza yardımcı oluyor ve yağışlı havalarda daha güvenli bir şekilde yürüyebilmenizi sağlıyor. Bununla birlikte süet ve deri ağırlıklı bileşimler uzun süreli dayanıklılık ve rahatlık sunuyor. Ürünlerde konfor adına yer verilen detaylar bunlarla da sınırlı kalmıyor. Nike tarafından son gelişmeler ışığında geliştirilen yastıklama teknolojileri, zemin ile ayak arasında yumuşak bir geçiş sağlıyor. Ayağınızı komple saran bu konfor, gün boyu yorulmadan yeni yollar keşfetmeye devam edebilmenize yardımcı oluyor.


Nike Blazer Çeşitleri Nelerdir?


Beklentilerinizle örtüşecek daha konforlu bir deneyim için Nike Blazer modelleri kendi içerisinde farklı kategorilere ayrılıyor. Bunların başında Nike Blazer erkek ve Nike Blazer kadın olmak üzere cinsiyet bazında ikiye ayrılan kategoriler geliyor. Bu iki kategori arasında tasarım farklılıklarıyla birlike kalıp farklılıkları da bulunuyor. Nike, kusursuz bir deneyim için kadın ve erkek ayağının anatomisini üretim esnasında dikkate alıyor. Dikkate alınan bu anatomik farklılıklar değişik kalıpların ortaya çıkmasını sağlıyor. Bu sayede ayağınızla daha uyumlu bir ayakkabı tercih etmeniz sağlanarak konforlu bir deneyim sunmak amaçlanıyor. Tasarım çeşitliliğine bakıldığında ise çok sayıda desen farklılığının bulunduğu görülüyor. Desen farklılıkları kendinize en uygun modeli bulabilmenizi sağlıyor. Desen haricinde Nike Blazer low modelleri kısa boğazıyla Nike Blazer mid de uzun boğazıyla sunulan seçenekler yer alıyor. Çok sayıda çeşitle kullanıcıları memnun etmek Nike firmasına, kendinize en uygun modeli bulmak ise size kalıyor.


Nike Blazer Kullanım Alanları Nelerdir?


İlk üretildiğinde basketbol ayakkabısı olarak tasarlanan Nike Blazer modelleri, yıllar içinde geçirdiği değişimlerin sonucunda bugün geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Sade tasarımı ve konforlu yapısı, ürünlerin sokak stilini tamamlayan bir unsur olarak tercih edilmesini sağlıyor. Hem kadın hem de erkek kullanıcılar için üretilen model şıklığından vazgeçmeden konforlu bir ayakkabı deneyimi yaşamak isteyenleri arzu ettikleri deneyimle buluşturuyor. Eşofman modelleri ile birlikte kullanılabilen Blazer modelleri şort ve sweatshirt gibi rahat kıyafetlerin altında tercih ediliyor.


Nike Blazer Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?


  • Nike Blazer almak üzere seçiminizi yaparken öncelikle tarzınızı belirlemeniz ve buna uygun bir modeli tercih etmelisiniz.
  • Sağlıklı ve konforlu bir deneyim için kullanacağınız ayakkabının ayak ölçüleriniz ile uyumlu olduğundan emin olmanız gerekir.
  • Nike Blazer modellerinden birini satın almadan önce düşük bilekli seçenekler ve normal bilekli seçenekler arasındaki farkı bilerek buna uygun seçim yapmanız oldukça önemlidir.
  • Blazer seçiminizi yaparken kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurarak ayakkabının tasarımının ve yapısının buna uygun olup olmadığını gözden geçirmelisiniz.

İmza attığı tasarımlarla moda dünyasındaki dönüşüme öncülük eden Nike, bir yandan sporcuları desteklerken bir yandan da kullanıcılara şıklık ve konfor sunuyor. Ortaya çıkarılan tasarımların özgünlüğü, ürünlerin popülerliğini artırırken benimsenen amaç bunun uzun bir sürece yayılmasını sağlıyor. Nike ayakkabı modelleri ile yakalanan başarı sweatshirt, şort ve tişört gibi ürünlerle de destekleniyor. Sunulan geniş ürün yelpazesi kullanıcıların hayallerindeki tarzı gerçeğe dönüştürebilmesini sağlıyor. Nike Blazer modelleri de tasarımlarıyla ve sundukları konforla firmanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Eğer siz de gün içinde kullanabileceğiniz, zaman geçse de popülerliğini kaybetmeyecek şık ve konforlu bir ayakkabı modeli arıyorsanız Nike Blazer çeşitleri ile tarzınızı tamamlayacak o ayakkabıya ulaşabilirsiniz. Üstelik uygun Nike Blazer fiyatları ile Barcin.com üzerinden alışverişinizi hızlı ve pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Tümünü göster
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "DA6364", "name": "Nike Blazer Low \u002777 Vintage Erkek Spor Ayakkabı", "price": 3899.90, "brand": "Nike", "variant": "Beyaz", "category": "Erkek/Ayakkabı/Erkek ayakkabisi", "dimension6": "3899.90", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "DA6364-101", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100655837", "dimension20": "43", "dimension30": "111741", "list": "nike-blazer" }, { "id": "DJ0292", "name": "Nike Blazer Low Platform Kadın Spor Ayakkabı", "price": 2999.90, "brand": "Nike", "variant": "Beyaz", "category": "Kadın/Ayakkabı/Kadin ayakkabisi", "dimension6": "3899.90", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "DJ0292-101", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimli" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100653820", "dimension20": "38", "dimension30": "115057", "list": "nike-blazer" }, { "id": "DA4086", "name": "Nike Blazer Mid \u002777 (GS) Spor Ayakkabı", "price": 3499.90, "brand": "Nike", "variant": "Beyaz", "category": "Çocuk/Ayakkabı/Çocuk ayakkabisi", "dimension6": "3499.90", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "DA4086-100", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100625649", "dimension20": "35.5", "dimension30": "95568", "list": "nike-blazer" }, { "id": "DO1344", "name": "Nike Blazer Mid \u002777 Next Nature Kadın Spor Ayakkabı", "price": 4299.90, "brand": "Nike", "variant": "Beyaz", "category": "Kadın/Ayakkabı/Kadin ayakkabisi", "dimension6": "4299.90", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "DO1344-101", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100677608", "dimension20": "38", "dimension30": "132558", "list": "nike-blazer" }, { "id": "BQ6806", "name": "Nike Blazer Mid Vintage \u002777 CO Erkek Spor Ayakkabı", "price": 4299.90, "brand": "Nike", "variant": "Beyaz", "category": "Erkek/Ayakkabı/Erkek ayakkabisi", "dimension6": "4299.90", "dimension9":"Sportswear", "dimension10" : "BQ6806-100", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100626766", "dimension20": "45", "dimension30": "92980", "list": "nike-blazer" } ] }
Giriş Kayıt ol
Kayıt Ol

Kayıt olmak için boşlukları doldurunuz.

Oturum açarak hesabımı Aydınlatma Metni kabul ediyorum. Oturum açarak hesabımı Kullanıcı Sözleşmesi kabul ediyorum.
Kayıt Ol
Sipariş Takip
Sipariş takibi için aşağıdaki bilgileri giriniz.
Sipariş Detayı