{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Güvenli Alışveriş

2.000 TL üzeri Ücretsiz kargo!

adidas Runfalcon

6 Ürün
 1. Varsayılan
 2. Artan Fiyat
 3. Azalan Fiyat
 4. Yeni Gelenler
Filtrele

Seçili Filtreler (0)

Temizle
Daha fazla göster
6 Ürünü Listele
6 üründen ürün görüntüledin.

Adidas Runfalcon


Hafif koşu antrenmanları ve günlük kullanım için tasarlanan Adidas Runfalcon, yalın görünümü ve kullanım keyfini artıran detayları sayesinde geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşıyor. Adidas’la özdeşleşen üç bantlı tasarımın göze çarptığı Runfalcon modeli, hafifliğinin yanı sıra yumuşak yastıklaması sayesinde yürüyüş ve hafif koşu gibi aktivitelerde keyifle kullanılıyor. Rahatlığı üst seviyeye taşıyan detaylar, Adidas Runfalcon ayakkabı modelini gün içerisinde uzun süre ayakta durma ya da uzun mesafe yürüme gibi fiziksel aktivitelerden bulunanlar için ideal bir alternatif yapıyor.


Koşu Ayakkabısı Nedir?


Koşu aktiviteleri sırasında, ayaklar zemine oldukça hızlı bir şekilde temas ediyor. Ayak kemeri, topuk ve ayaklar gibi pek çok farklı bölge, temas sırasında zemine değişen oranlarda kuvvet uyguluyor. Sadece koşucu zemine kuvvet uygulamakta kalmıyor, zemin de koşucunun uyguladığı kuvvetin yönü ve şiddetine bağlı olarak bir tepki kuvveti oluşturuyor. Oluşan tepki kuvveti ayak parmakları, kemeri ve topuğuna direkt, diz ve bel gibi vücut bölümlerine dolaylı yoldan etki ediyor. Koşu aktivitesi sırasında, zeminin koşucuya uyguladığı tepki kuvvetini minimuma indirecek şekilde tasarlanan ayakkabılara, koşu ayakkabısı deniyor.

Koşucunun maruz kaldığı tepki kuvveti; koşma hızı, koşma stili, kilosu, vücut proporsiyonu ve ayak şekli gibi parametreler doğrultusunda değişiyor. Koşu sırasında oluşan tepki kuvvetinden topuk ve ayak kemeri başta olmak üzere ayak parmakları, bilekler, diz, bel ve omurga gibi vücudun farklı alanları etkileniyor. Doğru spor ayakkabı seçimi, koşu aktivitesi nedeniyle ortaya çıkabilecek rahatsızlık ve sakatlanmaları engellemek adına büyük önem taşıyor.

 • Koşu ayakkabısı, koşu sırasında zeminin size uyguladığı en az vücut ağırlığınızın 2,5 kat fazlası tepki kuvvetini emiyor.
 • Topuk, ayak kemeri, bilek ve parmak gibi stratejik bölgeleri koruyacak üstün bir yastıklamaya sahip.
 • Adidas Runfalcon, koşu sırasında dengenizi korumanıza destek olmak için hafif ve dengeli tasarıma sahip.
 • Ayağın kayması gibi durumların ortaya çıkmasına engel olması için yolu sıkıca kavrayan bir taban mevcut.
 • Adidas Runfalcon aktivite sırasında oluşan nem ve ısıyı hızlıca dışarıya atabilmek için nefes alabilir özellikte.
 • Bükülme gibi nedenlerle oluşabilecek sakatlanmalara engel olması için ayağı kavrayan ve nispeten sert taban ve üst yapıya sahip olması gerekiyor.

Adidas Runfalcon, topuktan 28,4 mm ve parmaklardan 18,4 mm olmak üzere yaklaşık 10 mm orta taban yüksekliği sayesinde ayağın doğal formuna uyum sağlayan bir koşu ayakkabısı alternatifi oluyor. File ve sentetik deri saya ve kauçuk gibi farklı malzemelerin dengeli bir şekilde kullanılması sonucu üretilen model, kafes sistemini anımsatan tasarımı sayesinde oldukça stabil bir forma kavuşuyor. Hafif EVA taban tercih edilmesi sayesinde oldukça hafif olan koşu ayakkabısı, kauçuk dış tabanında kullanılan desenler sayesinde mükemmel bir yol tutuşu sunuyor.


Koşu Ayakkabısı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?


 • Koşu ayakkabısı seçerken ayak şekliniz, koşu stiliniz ve kilonuz gibi pek çok parametreyi göz önünde bulundurmanız gerekiyor.
 • Ayak şeklinize tam olarak uyum sağlayan, size hareket özgürlüğü sunan, hafif ve antrenman ihtiyaçlarınıza cevap veren bir model, sizin için ideal seçim oluyor.
 • Adidas Runfalcon, bunyon yapısı geniş ve normal ayak kemerine sahip kullanıcılara hitap ediyor.
 • Koşu ayakkabıları yürüyüş ve fitness gibi aktivitelerde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Hafif ve orta şiddetli koşu antrenmanları düşünülerek tasarlandığı için sert ve fazla engebeli zeminlerde ya da yüksek hızlardaki koşularda daha profesyonel bir koşu ayakkabısı tercih edilmesi öneriliyor.


Yalın Adidas Runfalcon Stili


Adidas Runfalcon erkek ve kadın ayakkabı modelleri, sokak trendlerine mükemmel uyum sağlıyor. Beyaz renkte üç bantla hareketlenen Adidas Runfalcon siyah ayakkabı, ikonik spor ayakkabı modelleri arasına adını yazdırıyor. Daha sade bir görünüm için siyah bantlı siyah renk alternatifi de olan model, beyaz spor ayakkabı stilinden de renkten de vazgeçemeyenler için pek çok alternatif sunuyor.

Adidas Runfalcon kadın ayakkabı modelleri arasında bant ve taban kısımlarında mercan ve mor gibi canlı renk tonlarının kullanıldığı tasarımlar öne çıkıyor. Hantallıktan uzak dinamik bir tasarıma sahip olan modeller, abartıdan uzak detayları sayesinde günlük kullanım da smart casual giyimde de rahatlıkla değerlendirilebiliyor.

Gösterişten uzak şık bir tasarıma sahip olan Adidas Runfalcon, sokak modasını takip edenler için şık ve rahat bir seçim oluyor. Klasik detayları sayesinde zamansız bir görünüme sahip olan Adidas koşu ayakkabısı, üç bantlı tasarımı ve örgü üst kısmı sayesinde Adidas stilini benzersiz bir şekilde yansıtıyor. Kauçuk topuk koruması ve hafifliği gibi özellikleri sayesinde gün içerisinde uzun saatler ayakta durması gereken ya da fazla adım atan kullanıcıların rahat etmesini sağlayan tasarımların başında geliyor. Taban tasarımı sayesinde ayak bilekleri ve dizlere fazla yük bindirmemesi, kullanım keyfini üst seviyeye çıkarıyor.


Adidas Runfalcon Kimler ve Hangi Aktiviteler için Uygun?


 • Düşük seviye koşu ve yürüyüş antrenmanları için uygun fiyatlı Adidas koşu ayakkabı modeli arayanlar,
 • Hafif antrenmanlarda sunduğu desteği günlük giyimine taşımak isteyenler,
 • Fitness, voleybol, basketbol ve tenis gibi sporları başlangıç seviyesinde yapanlar,
 • Şık tasarımı sayesinde sokak modasını takip edenler için Adidas Runfalcon modeli uygun bir alternatif oluyor. Uzun mesafe koşular ya da hızlı antrenmanlar için daha profesyonel bir koşu ayakkabısı tercih edilmesi öneriliyor.

Adidas Runfalcon, yürüyüş ve hafif fitness egzersizleri için ideal bir alternatif oluyor. Tasarımı, zemin tutuşu ve hafifliği, amatör basketbol ve voleybol karşılaşmalarından hafif spor salonu antrenmanlarına kadar farklı aktivitelerde rahatlıkla kullanılabilmesini sağlıyor. Nefes alan doku ve yastıklama teknolojisi, hafif şiddetteki antrenmanların neredeyse tamamına uyum sağlamasına yardım ediyor.

Adidas Runfalcon erkek ayakkabısı ve diğer koşu ekipmanlarını Barçın güvencesiyle satın alabilir, ayrıcalıklı fiyatlarla ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap ürünlere sahip olabilirsiniz.

Tümünü göster
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "LSI58", "name": "adidas Runfalcon 3.0 Running Kadın Spor Ayakkabı", "price": 1569.90, "brand": "adidas", "variant": "Mavi", "category": "Kadın/Ayakkabı/Kadin ayakkabisi", "dimension6": "2249", "dimension9":"Koşu", "dimension10" : "IE0748", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimli" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100810498", "dimension20": "37.5", "dimension30": "270548", "list": "adidas-runfalcon" }, { "id": "LSI58", "name": "adidas Runfalcon 3.0 Running Kadın Spor Ayakkabı", "price": 1689.90, "brand": "adidas", "variant": "Mor", "category": "Kadın/Ayakkabı/Kadin ayakkabisi", "dimension6": "2249", "dimension9":"Koşu", "dimension10" : "IE0745", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimli" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100810491", "dimension20": "38", "dimension30": "270732", "list": "adidas-runfalcon" }, { "id": "LSI58", "name": "adidas Runfalcon 3.0 Running Kadın Spor Ayakkabı", "price": 1689.90, "brand": "adidas", "variant": "Bej", "category": "Kadın/Ayakkabı/Kadin ayakkabisi", "dimension6": "2249", "dimension9":"Koşu", "dimension10" : "IE0744", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimli" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100810483", "dimension20": "38", "dimension30": "270736", "list": "adidas-runfalcon" }, { "id": "HQ3789", "name": "adidas Runfalcon 3.0 Running Erkek Spor Ayakkabı", "price": 1689.90, "brand": "adidas", "variant": "Beyaz", "category": "Erkek/Ayakkabı/Erkek ayakkabisi", "dimension6": "2249", "dimension9":"Koşu", "dimension10" : "HQ3789", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimli" , "dimension13": "CO", "dimension14": "200100744261", "dimension20": "45.5", "dimension30": "212882", "list": "adidas-runfalcon" }, { "id": "LTJ63", "name": "adidas Runfalcon 3.0 Sport Running (PS) Çocuk Spor Ayakkabı", "price": 1749, "brand": "adidas", "variant": "Siyah", "category": "Çocuk/Ayakkabı/Çocuk ayakkabisi", "dimension6": "1749", "dimension9":"Koşu", "dimension10" : "HP5867", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimsiz" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100777385", "dimension20": "30.5", "dimension30": "244568", "list": "adidas-runfalcon" }, { "id": "LSI58", "name": "adidas Runfalcon 3.0 Running Kadın Spor Ayakkabı", "price": 1569.90, "brand": "adidas", "variant": "Beyaz", "category": "Kadın/Ayakkabı/Kadin ayakkabisi", "dimension6": "2249", "dimension9":"Koşu", "dimension10" : "HP7559", "dimension11" : "", "dimension12": "indirimli" , "dimension13": "SS24", "dimension14": "200100743531", "dimension20": "38", "dimension30": "213067", "list": "adidas-runfalcon" } ] }
Giriş Kayıt ol
Kayıt Ol

Kayıt olmak için boşlukları doldurunuz.

Oturum açarak hesabımı Aydınlatma Metni kabul ediyorum. Oturum açarak hesabımı Kullanıcı Sözleşmesi kabul ediyorum.
Kayıt Ol
Sipariş Takip
Sipariş takibi için aşağıdaki bilgileri giriniz.
Sipariş Detayı