{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Güvenli Alışveriş

2000 TL üzeri Ücretsiz kargo!

Spor Malzemeleri Yüzücü Gözlüğü

69 Ürün
 1. Varsayılan
 2. Artan Fiyat
 3. Azalan Fiyat
 4. Yeni Gelenler
Filtrele

Seçili Filtreler (1)

Temizle
Temizle
Daha fazla göster
69 Ürünü Listele
Kategorinin Öne Çıkanları
69 üründen ürün görüntüledin.

Yüzücü gözlüğü modelleri, havuz ve deniz gibi farklı su koşullarına ve ortamdaki ışık miktarına göre tasarlanır ve yüzücülerin konforunu artırır. Özel buğu önleyici kaplamalar, her zaman net bir görüş sunar. Suda netlik, çeviklik ve konfor için tasarlanan yüzme gözlüğü modelleri ile performansınızı artırabilirsiniz. Modern yüzücü gözlükleri çeşitli lens tiplerinde gelir. Yüzme stilinize göre açık havuz, kapalı havuz, deniz, fitness, eğlence ve yarış için özel olarak tasarlanan deniz gözlüğü modellerini inceleyebilirsiniz. Dünyanın en popüler mayo, deniz gözlüğü ve şnorkel gibi yüzme ekipmanı ve spor malzemeleri üreticileri tarafından tasarlanan  en iyi gözlükleri satın alabilirsiniz.


Düşük Işık Koşulları İçin Şeffaf Havuz Gözlüğü Modelleri


Standart şeffaf yüzücü gözlükleri, göze maksimum miktarda ışık girmesine izin vererek özellikle düşük ışık koşullarında ve kapalı havuzda yüzerken mükemmel görüş netliği sağlar. Bu sayede fitness ve eğlence amaçlı yüzme aktivitelerinin yanı sıra yarışmalar için mükemmel bir seçimdir. Şeffaf lensler düşük ışık koşullarında maksimum görünürlük sağladığından hem kapalı hem de açık suda yüzmek için kullanılabilir.


Parlak Işık İçin Kaliteli Polarize Sporcu Gözlüğü Modelleri


Polarize gözlük modelleri, deniz ve göl gibi düz yüzeylerden yansıyan ışığın neden olduğu yoğun parlamayı filtrelemek için açık hava koşullarına özel olarak tasarlanır. Parlak ışık söz konusu olduğunda en iyi göz korumasını sunar. İster bulutlu ister güneşli, tüm gün boyunca değişen ışık koşullarına bağlı olarak yüksek performans sunar.


Kapalı Havuzlar İçin Aynalı Yüzücü Gözlüğü


Profesyonel sporcular aynalı gözlüklerin yarışmalarda sağladığı psikolojik avantajlardan sıklıkla yararlanır. Bununla birlikte bu modellerin ana özelliği ışığı gözlerden uzağa yansıtmak ve daha karanlık bir görüş sağlamaktır. Aynalı kadın ve erkek yüzme gözlüğü modelleri, parlak ışığın olduğu günler için idealdir. Açık havada yüzmek için kullanılabilse de, polarize lensler parlamayı filtrelemede aynalı lenslere kıyasla daha etkilidir. Aydınlık kapalı yüzme havuzları için aynalı lensler parlaklığı azaltmaya yardımcı olur, ancak loş alanlar için görüşü kısıtlayacak şekilde karanlık bir görüş sunabilir.


Görüşü Artıran En İyi Renkli Deniz Gözlüğü Modelleri


Yüzücü gözlükleri renklerin sudaki farklı optik etkilerinden yararlanmak için farklı renklerde üretilir. Duman renkli yüzücü gözlüğü modelleri, parlak ışığın olduğu kapalı ve açık yüzme koşullarında daha karanlık bir görüntü oluşturarak parlaklığın azaltılmasına yardımcı olur. Daha koyu tona sahip olması nedeniyle bu modeller az ışıklı veya loş ortamlar için uygun değildir. Pembe, turuncu ve mor gibi renkli lenslere sahip gözlükler, renge göre sporculara çeşitli faydalar sunar. Turuncu lensler, hem yüksek hem de düşük ışık koşullarında kontrastı artırır. Pembe lensler, yeşil ve mavi nesnelere karşı en iyi kontrastı sunar. Mavi lensler parlak ışık koşullarında daha az parlama sağlayan çok yönlü bir lens seçeneğidir. Hem kapalı hem de açık suda yüzme için uygundur.


Reçeteli Speedo Gözlük Modelleri


Reçeteli yüzücü gözlüğü modelleri numaralı bir lense sahiptir. Görüşünüzü düzeltmek ve desteklemek için numaralı gözlüklere benzer özelliklerle tasarlanan bu modeller, yüzerken normal gözlüklerinizle olduğu gibi, aynı görüş netliğinin keyfini çıkarmanızı sağlar. Reçeteli yüzme gözlüğü çeşitleri, genellikle  -1,5 ila -8,0 arasında bir dizi diyoptriye sahiptir.


Deniz Gözlüğü Nasıl Kullanılmalı?


Yüzme gözlükleri açık ve kapalı su koşullarında sporcuların en önemli aksesuarlarından biridir. Gözlüğün işlevini yerine getirebilmesi ve doğru şekilde kullanılabilmesi için öncelikle doğru boyutlara sahip olması gerekir. Speedo gibi önde gelen markalar, alanında öncü yüzme teknolojilerini geliştirmek için küresel kafa tarama verilerini kullanır. Örneğin, kadın yüzme gözlüğü modelleri, kadınlara özgü daha küçük yüz hatlarına uyacak şekilde tasarlanır. Benzer şekilde çocuk yüzücü gözlüğü modelleri, özellikle bebek ve genç yüz şekilleri düşünülerek ve güvenli bir oturuş sağlamak için tasarlanır.

Yüzme gözlüğü satın alırken odaklanmanız gereken temel alanlar, cam özellikleri ve çerçevedir. Bazı gözlüklerde yüze daha iyi ve kişiselleştirilmiş bir oturuş sağlamak için ayarlanabilir veya değiştirilebilir burun köprüleri bulunurken diğerleri ise yüzün şekline uyum sağlayan daha yumuşak malzemelerden yapılır. Herhangi bir yüzücü gözlüğünün doğru boyutta olup olmadığını anlamak için, gözlüğü kayış olmadan nazikçe gözünüze tutun. Yüze tam olarak oturan ideal ölçülere sahip bir gözlük, gözünüzün etrafında hafif, rahat ve eşit bir vakumlama etkisine neden olur. Olması gerekenden daha büyük gözlükleri seçmek, gözlüğün içine su sızmasına ve zamanla renklerin ve özel kaplamaların yıpranmasına neden olur. Yüzücü gözlükleri, sıcak ve nemli hava lenslerin üzerinde yoğunlaştığında buğulanır. Kaliteli gözlük modelleri, buğu önleyici kaplama ile üretilir. Düzenli bakım uygulandığı sürece, kaplama uzun süre etkisini korur.


Deniz Gözlüğü Nasıl Temizlenir?


 • Her yüzmeden sonra gözlüklerinizi temizlemek için birkaç dakikanızı ayırın.
 • Gözlüğü ılık suda nazikçe yıkayarak ömrünü kısaltacak her türlü kloru veya zararlı kimyasalları uzaklaştırın.
 • Gözlüğünüzü temizlerken buğu önleyici kaplamaya zarar vermemek için asla sabun veya deterjan kullanmayın.
 • Buğu önleyici kaplamaya zarar vereceğinden, lenslerinizin içini asla ovalamayın.
 • Gözlüğünüzü nazikçe yıkadıktan sonra düz bir pozisyonda kurumaya bırakın.
 • Gözlüğünüzü çantanızda ıslak bir şekilde bırakmak bakteri ve küf oluşumuna neden olur.
 • Gözlüğünüzü koruyucu bir poşet içinde, tercihen ürünle birlikte gelen saklama kabında muhafaza ederek çizilmesini önleyin.
 • Gözlüğünüzü takmadığınız zamanlarda güneşten uzak tutun. Güneşten gelen zararlı UV ışınları lenslere zarar verebilir.
 • Kaplama türü ve bakımı markadan markaya değişiklik gösterebileceğinden, her zaman gözlüğünüzün bakım talimatlarını okuyun.

Yüzücü gözlükleri sporculara dayanıklılık, rahatlık, net görüş ve mükemmel bir uyum sağlamak için tasarlanan geniş bir stil yelpazesine sahiptir. Buğu önleme ve su itme gibi özel kaplama seçeneklerine sahip, yüzünüze tam oturan gözlüklerle görüşünüzü artırabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden, avantajlı deniz gözlüğü fiyatları ile eğlence ve fitness amaçlı aktivitelerde ya da profesyonel antrenmanlarda aradığınız konfora sahip olabilirsiniz. En iyi tasarımlarla fark yaratmak ve performansınızı artırmak için gözlüğünüzü barcin.com üzerinden şimdi satın alın!

Tümünü göster

Giriş Kayıt ol
Kayıt Ol

Kayıt olmak için boşlukları doldurunuz.

Oturum açarak hesabımı Aydınlatma Metni kabul ediyorum. Oturum açarak hesabımı Kullanıcı Sözleşmesi kabul ediyorum.
Kayıt Ol
Sipariş Takip
Sipariş takibi için aşağıdaki bilgileri giriniz.
Sipariş Detayı