{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Güvenli Alışveriş

2.000 TL üzeri Ücretsiz kargo!

Speedo

164 Ürün
Kadın Erkek Çocuk
  1. Varsayılan
  2. Artan Fiyat
  3. Azalan Fiyat
  4. Yeni Gelenler
Filtrele

Seçili Filtreler (1)

Temizle
Temizle
Daha fazla göster
Daha fazla göster
Daha fazla göster
164 Ürünü Listele
Kategorinin Öne Çıkanları
164 üründen ürün görüntüledin.

Yüzme tutkunları ve profesyonel yüzücüler için özel olarak üretilen mayolar ve aksesuarlar, performansın ve konforun bir arada sunulmasını hedefliyor. Bu anlamda Speedo, geniş ürün yelpazesi ile yüzme sporunu benimseyenler için ideal kullanım avantajı sağlıyor. Kaliteli malzemelerle geliştirilen ürünler kadın, erkek ve çocuk kullanıcılardan büyük beğeni topluyor. Yüzme sporunu kolaylaştıran ve performansın artmasına olanak tanıyan modeller, yüzme tutkunları için kalite ve konforun bir araya getirdiği konforu sunmayı hedefliyor.


Speedo Ürünleri Nelerdir?


Dayanıklı yapısal özellikleri ile ön plana çıkan Speedo ürünleri, yüzme sporu için gerekli olan tüm kıyafet ve aksesuarları sporcuların kullanımına sunuyor. Kadın, erkek ve çocuk sporculara hitap eden mayo, bikini modelleri, işlevsel özellikleri ile kullanıma oldukça elverişli oluyor. Bunun yanı sıra estetik dizaynları ile ilgi gören yüzücü gözlüğü, Speedo deniz ayakkabısı ve terliği, havuz paleti ve kulak tıkacı gibi daha birçok aksesuar modeli, yüzme sporu esnasında üstün konfor için gerekli ortamı hazırlıyor.

Deniz ayakkabısı ve paletler, yüzme sırasında ayakların korunmasını ve yüzmenin hızlandırılmasını sağlıyor. Kulak tıkaçları kulağa su kaçmasının önlenmesini ve sağlıklı bir şekilde yüzmenin sağlanmasına katkıda bulunuyor. Çantalar gerekli eşyaların taşınması, korunması ve saklanması konusunda önemli eşyalar arasında bulunuyor. Yumuşak dokuları ile havlular, yüzme sonrası kurulanmayı kolay bir şekilde gerçekleştiriyor. Ayrıca el paletleri, gözlükler, bone gibi aksesuarlar, çocukların da yüzmeyi kolay bir şekilde gerçekleştirmeleri için yardımcı oluyor. Speedo bone modelleri, yüzme sporuyla ilgilenen yetişkin ve çocuk sporcular için vazgeçilmez aksesuarlar arasında bulunuyor.


Mükemmel Tasarımları ile Speedo Mayo ve Bikini Çeşitleri


Havuzda ve denizde keyifli zaman geçirilmesi için dizayn edilen Speedo mayo ve Speedo bikini çeşitleri, göz dolduran tasarımları ile sporcular için estetik görselliğin en iyi şekilde yansıtılmasına imkan sunuyor. Ayrıca Speedo ürünleri sayesinde profesyonel sporcuların üst seviyede performans sergilemelerine önemli ölçüde katkı sağlanıyor.

Her beğeniye hitap eden stiller, rahatlığın estetik tasarımla bir araya geldiği çözümler sunuyor. Speedo erkek mayo ve Speedo şort mayo modelleri, kaliteyi estetik dizaynla buluşturuyor. Her zevke hitap eden şık ve estetik görsellikleri ile kadın mayo ve bikiniler ise sportif tarzın en iyi şekilde tamamlanmasına ve yansıtılmasına yardımcı oluyor. Yüzme sporuna gönül verenler için dizayn edilen stiller sayesinde daha kolay ve konforlu yüzmenin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor.


Speedo ile Fonksiyonelliğin Ön Plana Çıktığı Konfor


Yüzme sporu esnasında güvenli bir şekilde hareket edilmesini sağlayan Speedo ürünleri, maksimum konfor olanağı tanıyor. Speedo gözlük modelleri, yüzme sürecinin daha rahat geçirilmesini sağlıyor. Bu anlamda Speedo yüzücü gözlüğü, görüşü rahatlatmaya ve göze su kaçmasının önlenmesine yardımcı oluyor. Suyun daha kolay itilmesini sağlayan ve bu sayede kolay yüzmeye imkan sunan Speedo palet ve Speedo havuz paleti modelleri kullanım kolaylığı avantajı sunuyor. Güncel teknolojiye uygun üretilen ürünler, işlevsel kullanım sağlıyor. Kullanım yönergelerine uygun olarak kullanılan modellerin uzun ömürlü olması mümkün oluyor. Dayanıklı yapıları sayesinde Speedo ürünleri güvenli bir şekilde kullanılabiliyor.


Speedo Stilleri ile Gelen Maksimum Performans


Kullanımı elverişli hale getiren Speedo stilleri yüzme sırasında maksimum performans için oldukça katkıda bulunuyor. Yüzerken başın sudan çıkarılmadan nefes alınmasını sağlayan Speedo şnorkel modelleri, genelde palet ve maskeyle beraber tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Gerekli eşyaların saklanmasını sağlayan Speedo çanta çeşitleri, sağlam yapısal özellikleri ile ön plana çıkıyor. Estetik ve şık tasarımlara sahip olan Speedo yüzücü mayosu ve Speedo carbon mayo modelleri, her ihtiyaca hitap eden çeşitlilik sunuyor. Sıra dışı tasarımlara sahip olan ürünler, yüzme sporunun kolaylaşması için gerekli olan zemini başarılı bir şekilde hazırlamaya yardımcı oluyor.


Kulak Tıkacı Nasıl Kullanılmalıdır?


  • Pratik yapısı ile kolay kullanım sağlayan Speedo kulak tıkacı, yüzerken kulağa su kaçmaması açısından gerekli olan aksesuarlar arasında bulunuyor.
  • Donanımı itibarıyla rahatlıkla kulağa yerleştirilebilen ürün, yüzme sırasında kulağa su kaçmasından rahatsız olan sporcular için özellikle tercih ediliyor.
  • Bunun yanı sıra kulak tıkaçları ile suyun kulağa kaçması sırasında oluşan kulak enfeksiyonları gibi rahatsızlıklar da maksimum düzeyde önlenmiş oluyor.

Kulak Tıkacı Nasıl Temizlenir?


Kulak tıkacı çeşitlerinin kullanım özelliklerine göre temizliği oldukça önemli. Tek kullanımlık tıkaçların bir defadan fazla kullanılmaması gerekiyor. Birden fazla kullanıma imkan sunan tıkaç modellerinin ise kulak sağlığı açısından temiz ve kuru tutulması gerekiyor. Bu anlamda ürünlerin, kullanımdan sonra ıslak mendil yardımıyla ya da ılık sabunlu su ile temizliğinin yapılması ve kurulanması tavsiye ediliyor. Böylece kulak tıkaçlarının sağlıklı ve güvenli bir şekilde kullanılması mümkün oluyor.

Kaliteli ve üstün dizaynlı ürün çeşitleri ile büyük beğeni toplayan Speedo, yüzme sporunu keyifli ve konforlu hale getirecek modelleri ile ilgi odağı oluyor. Kadın mayo ve erkek mayo çeşitleri ile ilgi odağı olan marka, yüzme sırasında gerekli olacak tüm giysi ve aksesuarları sporcularla buluşturuyor. Paletlerden bonelere, kulak tıkaçlarından havlu modellerine kadar olan geniş ürün yelpazesi sayesinde Speedo, kullanıcılardan tam not alıyor. İdeal kullanım sağlayan fonksiyonel yapıları sayesinde modeller, denizde ve havuzda geçirilen zamanlarda yüksek verimlilik vadediyor. Kadın ve erkek sporcuların yanı sıra geleceğin yüzücüleri için de özel olarak geliştirilen ve tasarlanan Speedo ürünleri, yüzme tutkunları için elverişli kullanım avantajı sağlıyor.

Yüzme sporunun kaliteli ve rahat geçirilmesini sağlayan Speedo ürünlerine siz de Barcin.com üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Beğeninize ve ihtiyacınıza en uygun olan modelleri rahatlıkla Barcin.com ile sipariş verebilir ve temin edebilirsiniz. Bu sayede, yüzme sporu yaparken üst seviyede konfor ve performansın keyfini yaşayabilirsiniz.

Tümünü göster

Giriş Kayıt ol
Kayıt Ol

Kayıt olmak için boşlukları doldurunuz.

Oturum açarak hesabımı Aydınlatma Metni kabul ediyorum. Oturum açarak hesabımı Kullanıcı Sözleşmesi kabul ediyorum.
Kayıt Ol
Sipariş Takip
Sipariş takibi için aşağıdaki bilgileri giriniz.
Sipariş Detayı