{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Güvenli Alışveriş

2.000 TL üzeri Ücretsiz kargo!

Swimming
Swimming

Swimming

137 Ürün
 1. Varsayılan
 2. Artan Fiyat
 3. Azalan Fiyat
 4. Yeni Gelenler
Filtrele

Seçili Filtreler (0)

Temizle
Daha fazla göster
Daha fazla göster
Daha fazla göster
137 Ürünü Listele
137 üründen ürün görüntüledin.

Yüzme, teknik anlamda pek çok farklı ekipmanın gerekli olduğu spor dallarından birisidir. Başlangıç aşamasında ve profesyonel düzeyde yüzmeyle ilgilenenlerin ihtiyacı olan ürünler de değişiyor. Temelde yüzücü mayosu, gözlük ve bone gibi ürünler akla gelse de daha deneyimli bir yüzücünün tekniğini geliştirmesini sağlayan pek çok farklı ekipman mevcut. Barcin.com, yüzme sporunun önde gelen markalarının en iyi ekipmanlarını uygun fiyat ve kampanya ayrıcalıklarıyla sunuyor. Siz de hemen şimdi ihtiyacınız olan tüm yüzme ekipmanlarını keşfedin!


İhtiyacınız Olan Yüzme Ekipmanları Nelerdir?


Yüzme sporu, özellikle yeni başlayanlar için kafa karıştırıcı olabiliyor. Profesyonel anlamda yüzme sporuyla ilgilenseniz dahi, doğru ekipmanları seçmek konusunda bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Yüzmenin teknik ve hız yönlerinin ötesinde başarınızı olumlu yönde artırmak için doğru ekipmanlara yatırım yapmalısınız. Gözlük, bone, mayo ve ihtiyacınız olan diğer temel ekipmanlar hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olarak performansınızı maksimum seviyeye taşıyabilirsiniz.

 • Bone: Yüzme sırasındaki en gerekli ekipmanların başında bone geliyor. Yüzücü bonesi kullanmanın sporcu için pek çok yararı mevcut. Bone, yüzerken saçların önünüze gelmesini engelliyor. Ayrıca havuz suyundaki klorun saçınıza verebileceği olası zararı da önlemiş oluyor. Silikon veya lateks alternatiflerinden oluşan bonelerin likra özellikte olması rahatlık açısından önemli.
 • Kulak Tıkaçları: Kulak enfeksiyonlarına veya kulak ağrılarına yatkınsanız kulak tıkaçları kesinlikle yüzme ekipmanı listenizde olması gereken ürünler arasında. Yumuşak ve dayanıklı yapıdaki tıkaçlar, suyun kulaklarınızdan içeri girmesine engel oluyor.
 • Palet: Palet, normal temponuzdan daha hızlı yüzmenize yardımcı olduğu için, daha yüksek performans sergilemenizi sağlıyor.
 • Burun Klipsi: Burun klipsi, ciğerinizdeki oksijeni tuttuğu için vücudunuzun suda süzülmesine yardımcı oluyor. Daha hızlı yüzmek için burun klipslerinden destek alabilirsiniz.
 • Terlik: Havuzda performans sergilerken ayağınıza uygun ve kaydırmaz tabanlı bir çift yüzücü terliği edinmelisiniz. Parmak arası veya tek bant terliklerin antrenman sonrasında yorulmuş ayaklarınızı dinlendirmesi önemli.


Yüzücü Gözlüğü Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?


Yüzücü gözlüğü, yüzme sporundaki en ihtiyacınız olan ekipmanlardan birisidir. Kulvarınızdaki diğer yüzücülerin etrafında güvenle yüzebilmeniz için nereye gittiğinizi görmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra, klorlu veya tuzlu su genellikle gözleri tahriş etme gibi sorunlara da yol açabiliyor. Terle karışan klorlu veya tuzlu su, çeşitli kızarıklıklara neden olabileceği için deniz gözlüğü takmanız şart. Barcin.com’un Adidas yüzücü gözlüğü ve diğer tüm marka seçeneklerini uygun fiyatlarla keşfederek performansınızı katlayabilirsiniz.

 • Yüzücü gözlüğü satın alırken dikkate almanız gereken kriterlerin başında, uzun süre dayanıklı ve sızdırmaz yapıda olması geliyor.
 • Ayrıca seçtiğiniz gözlüklerin kayışlarla başınıza ve burnunuza göre özelleştirilmesi de önemli bir ayrıntı. Speedo yüzücü gözlüğü modelleri, farklı burun kayışı genişliklerine sahip olması bakımından kullanıcılarına avantaj sağlıyor.
 • Yüzücü gözlüklerinin buğu önleyici kaplama ve UV koruması olması da dikkat etmeniz gereken kriterlerin başında geliyor.
 • Merceğin rengi ise çeşitli görüş açılarında maksimum performans elde etmenizi sağlıyor.


Yüzücü Mayosu Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?


Amatör veya profesyonel anlamda yüzme sporuyla uğraşmanız fark etmeksizin, yüzücü mayosu satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken bazı ayrıntılar mevcut.

 • Mayo seçerken hangi tip havuzda ve ne tür yüzme stiliyle antrenman yapacağınızı iyi belirlemelisiniz.
 • Açık havada yüzerken güneşin zararlı etkilerinden korunmak için tulum gibi daha korunaklı mayoları seçebilirsiniz.
 • Seçtiğiniz mayo stili ne olursa olsun, çabuk kuruyan kumaşlardan olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Sudaki performansınıza odaklanmak için üzerinize tam olarak oturan yüzücü mayolarını seçmelisiniz.
 • Mayonuzun, içinde rahatça hareket edecek kadar esnek ancak üzerinizden kaymayacak kadar vücudunuzla uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.

Barcin.com, kadın ve erkekler için birbirinden farklı stillerde yüzücü mayosu modelleri sunuyor. Tek parça kadın mayoları, stil ve işlev açısından en çok tercih edilen mayolar arasında yer alıyor. Suda minimum sürtünme oluşturması için tasarlanan rahat oturan, çapraz sırt bantlı ve aerodinamik özellikli mayolar harika birer seçenek. İki parçalı takımlar da su sporlarında sıklıkla tercih edilen modeller arasında. Birçok spor markası, tek başına ya da takım halinde olan parçalı yüzme kıyafetleri sunuyor. Üçgen veya bralet tarzındaki yüzücü üstlerini, daha yüksek bacak kesimli klasik bikini altlarıyla ya da etekli takımlarla kullanabilirsiniz. Dünyaca ünlü spor markalarının en iyi mayolarını keşfetmek için kadın yüzme ekipmanları kategorisine göz atabilirsiniz.

Erkekler için de oldukça farklı ve fonksiyonel yüzücü mayosu seçenekleri mevcut. Günlük şortlardan slip mayo modellerine ve tulumlara kadar aradığınız her modeli bulabilirsiniz. Slip şeklindeki yüzücü mayoları, hız ve serbest hareket açıklığı sağladığı için pek çok erkek yüzücünün favori modelleri arasında yer alıyor. Tulumlar, daha çok açık denizlerde veya surf gibi su sporlarında önerilse de yüzme için de kullanılabiliyor. Çıtçıt veya fermuarlarla vücuda tam oturan bu ürünler, ayarlanabilir elastik bantları sayesinde sporculara rahatlık sağlıyor. Şort mayo veya çok daha farklı stillerin de yer aldığı tüm ürünleri erkek yüzme ekipmanları kategorisinde keşfedebilirsiniz.


Speedo Yüzme Ürünleri Nelerdir?


İngiltere'nin Nottingham şehrinde bulunan mayo ve yüzme ekipmanları üreticisi Speedo, tüm dünyada yüzme sporu söz konusu olunca akla ilk gelen markalardan biri. Kaliteli ve seçkin ekipmanlarıyla öne çıkan Speedo ürünleri, Barcin.com’da sizleri bekliyor. Speedo yüzücü gözlüğü modelleri, buğu karşıtı özel teknolojileri sayesinde performansınızı destekliyor. Kadın ve erkek yüzücü mayosu seçeneklerinin de yer aldığı Speedo yüzme koleksiyonunda, her türlü teknik için avantaj sağlayan ekipmanlar mevcut. Bone, burun klipsi, terlik ve diğer tüm ihtiyacınız olan yüzme ekipmanlarının yer aldığı Speedo yüzme kategorisini, Barcin.com’un ayrıcalıklı fiyat ve kampanya avantajlarıyla hemen şimdi satın alabilirsiniz. Speedo ve çok daha farklı dünya markalarının yer aldığı yüzme ekipmanları kategorisini fırsatlarla keşfetmek için acele edin!

Tümünü göster

Giriş Kayıt ol
Kayıt Ol

Kayıt olmak için boşlukları doldurunuz.

Oturum açarak hesabımı Aydınlatma Metni kabul ediyorum. Oturum açarak hesabımı Kullanıcı Sözleşmesi kabul ediyorum.
Kayıt Ol
Sipariş Takip
Sipariş takibi için aşağıdaki bilgileri giriniz.
Sipariş Detayı